Katalog taśm i materiałów samoprzylepnych

Firma MIERZEJEWSKI działa na polskim rynku od 2001 roku. Zajmujemy się przetwarzaniem materiałów technicznych i samoprzylepnych. Wykonujemy dowolne kształty sztancowane z folii, filcu, pianki, rzepów, EPDM, mikrogumy, folii magnetycznej i ferromagnetycznej, tkanin, gumy, włókniny, tworzyw; PVC, PP, PE, PU, PET, EPDM, NBR, SBR. Konfekcjonujemy materiały techniczne w szerokości do 1600 mm.

Oferujemy możliwość jednostronnego i dwustronnego powlekania klejem i wykonania dowolnych kształtów i szerokości taśm z materiałów samoprzylepnych i dwustronnie klejących dostępnych w naszej ofercie, jak również z materiałów powierzonych.

poglądowy Katalog produktów w pliku pdf

Katalog materiałów samoprzylepnych i technicznych w PDF (1.50 MB)

Taśmy do przyklejania na posadzki przemysłowe i schody

Taśmy BHP do zastosowań przemysłowych, wykorzystywane do zabezpieczania śliskich powierzchni, wyznaczania ciągów komunikacyjnych, oznaczania miejsc niebezpiecznych lub wymagających uwagi. Mogą być również przyklejane na pojazdy (wersja odblaskowa), ściany, maszyny oraz urządzenia.

materiały dwustronnie klejące w postaci taśm i kształtów

Taśma dwustronna służy do sklejania ze sobą różnego rodzaju powierzchni, zarówno gładkich jak i chropowatych. Może być wykonana ze spienionego akrylu, folii (PET, PP), pianki (PE lub PU), siatki tkaninowej nasączonej klejem, siatki poliestrowej (błona klejowa zbrojona siatką), włókniny, fizeliny lub formie czystej błony klejowej. Grubości taśmy dwustronnej zawiera się w przedziale od 0.035 mm do 5 mm. Możemy dopasować dowolną grubość dla potrzeby danej aplikacji. Taśmy dwustronne niezależnie od nośnika, można podzielić na taśmy z klejem akrylowym i taśmy z klejem kauczukowym.

Docinamy szerokości od 4 mm do 1250 mm, możemy także wykonać kształty sztancowane według wzoru. Mogą to być proste kształty jak koła i prostokąty, jak również bardziej skomplikowane, wycinane na podstawie rysunku technicznego w skali 1:1 dostaczonego w pliku PDF.

Taśmy dwustronne klejące

Aplikatory do nakładania taśm dwustronnych

Materiały do zawieszania, montażu, zamykania opakowań - zastępują nity, śruby i połączenia mechaniczne

Materiały samoprzylepne lub magnetyczne moga posłużyć do mocowania zarówno w pionie jak i w poziomie różnego rodzaju przedmiotów, urządzeń, tablic, podajników czy dyspenserów. Są również stosowane jako zamknięcia do teczek lub opakowań. Są wykorzystywane zarówno do montażu tymczasowego jak i permanetnego - na stałe.

Taśmy naprawcze i maskujące jednostronnie klejące

Firma MIERZEJEWSKI oferuje dowolne szerokości taśm jednostronnie klejących do zastosowań w budownictwie, HVAC, elektronice, elektryce, w lakiernictwie proszkowym.

Taśmy jednostronnie klejące do pakowania

Oferujemy taśmy do pakowania z nadrukiem indywidualnym na folii PP i kleju kauczukowym (naturalny lub syntetyczny) oraz akrylowym (klej przeznaczony do folii i tworzyw sztucznych). Nadruk może być wykonany na białej folii lub transparentnej, także z opcją pokrycia taśmy innym kolorem. Maksymalna ilość kolorów przy nakładach 36 - 540 rolek to 3 kolory + biały. Przy nakładach powyżej 540 rolek możliwe jest umieszczenie do 6 kolorów nadruku + biały.

Oferujemy także taśmy pakowe zbrojone włóknem szklanym oraz taśmy metalizowane. Możemy także zaproponować profesjonalne dyspensery do naklejania lub odwijania taśm pakowych.

Folie ochronne i wysokotemperaturowe nie zostawiające śladów kleju

Folie samoprzylepne ochronne do zabezpieczania lub maskowania powierzchni gładkich lub strukturalnych występują w postaci taśm dwowolnej szerokości (od 3-4 do 1250 mm) lub w postaci sztancowanej (kształt wycięty na podstawie rysunku technicznego w skali 1:1) oraz w postaci gotowych kształtów okragłych.

Taśmy izolacyjne i specjalistyczne

Oferujemy taśmy izolacyjne i ekranujące samoprzylepne z folii winylowych, tkaniny, folii poliamidowych (kapton), folii aluminiowych, miedzianych.

Materiały magnetyczne i ferromagnetyczne

Firma MIERZEJEWSKI oferuje folie magnetyczne oraz ferromagnetyczne w postaci taśm lub elementów sztancowanych według wzoru. Oferujemy także uchwyty magnetyczne, magnesy neodymowe, etykiety magnetyczne w roli.

Dyspensery i podajniki do cięcia, nakładania i odwijania taśm

Oferujemy wysokiej klasy urządzenia mechaniczne wykonane ze stali malowanej proszkowo, wykorzystywane do obsługi taśm i etykiet samoprzylepnych w roli. Służą m.in. do nakładania, odwijania lub odcinania taśm samoprzylepnych.

Dyspensery i podajniki do cięcia, nakładania i odwijania taśm

Aplikatory do taśm dwustronnych

Maty wygłuszające i uszczelniające samoprzylepne

Maty wygłuszające oferujemy w szerokości do 1500 mm (filc), 1200 mm ( guma) oraz 1000 mm w przypadku mat wygłuszających piankowych. Mamy możliwość docięcia także małych szerokości (od 4-10 mm w zależnosci od materiału i jego twardości).

Pianki samoprzylepne

Pianki samoprzylepne oferujemy w opcji jednostronnie lub dwustronnie przylepnej, istnieje także możliwość wykonania materiału bez kleju (na specjalne zamówienie). Szerokości od 4 mm do 1000 - 1450 mm.

Rzepy

Zajmujemy się konfkejonowanie oraz docinaniem pod wymiar rzepów samoprzylepnych, do wszywania oraz dwustronnych dostępnych w naszej ofercie. Oferujemy taśmy rzepowe w szerokości od 10 mm do 150 mm (część męska - haczyki) oraz część pętelkową (żeńską) w szerokości od 10 mm do 1500 mm. Oferujemy również kółeczka na rolce lub sztancowane na blistrach.

Stopki, podkładki i uszczelki

Zajmujemy się konfekcjonowanie i docinaniem pod wymair materiałów technicznych samoprzylepnych oraz uszczelniających dostęnych w naszej ofercie jak również materiałów powierzonych. Wykonujemy dowolne kształty sztancowane z filcu, pianki, butylu, folii, EPDM, mikrogumy, tkanin, gumy, włókniny, oraz PVC, PP, PE, PU, PET, EPDM, NBR, SBR.

Konfekcjonujemy materiały techniczne w szerokości od 4 mm do 1600 mm.

Uszczelki, stopki i odbojniki wycinane lub w taśmie (z gumy, pianki, filcu, butylu, mikrogumy)

Uszczelki samoprzylepne są dostępne w postaci taśm lub kształtów sztancowanych według wzoru. Do uszczelnień oferujemy m. in. butyl, piankę polietylenową, pianke poliuretanową, pianki rozprężne, piankę gumową, gumę litą, filc techniczny oraz taśmy jednostronnie i dwustronnie przylepne do wyspecjalizowanych zastosowań związanych z HVAC, motoryzacją, budownictwem czy elektryką.

Oferujemy równiez taśmy izolacyjne, elektroizolacyjne i samowulkanizujące.

Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach