Taśma antypoślizgowa

Taśma samoprzylepna antypoślizgowa na nośniku PVC i piasku kwarcowego utwardzanego, posiada na powierzchni strukturę, podobną do papieru ściernego, także w wersji basenowej (odporność na wodę), łazienkowej (struktura przyjazna dla stóp) oraz fluorescencyjnej, czyli magazynującej światło. Taśmy są odporne na warunki atmosferyczne, ujemne temperatury, UV, deszcz, intensywne użytkowanie (szkoły, urzędy). Taśmy antypoślizgowe można stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Klej aktywuje się przez docisk, taśmy nie wymagają dodatkowych narzędzi przy aplikacji. Taśmy mogą być przyklejane na powierzchnie takie jak: beton, drewno, marmur, kafelki, ceramika, PVC oraz różnego rodzaju tworzywa sztuczne

Taśmy antypoślizgowe samoprzylepne
Taśmy winylowe do znakowania kolorami Materiały sztancowane z pianki, mikrogumy, filcu i innych Rzepy, magnesy i taśmy dwustronne do klejenia Stopki, nóżki i dystanse antypoślizgowe Taśmy maskujące samoprzylepne

Taśmy antypoślizgowe samoprzylepne

Taśma antypoślizgowa używana jest do zabezpieczania schodów, podestów i innych śliskich powierzchni w miejscach intensywnego użytkowania. Jest wykonana z wytrzymałego, a zarazem cienkiego tworzywa PCV odpornego na ścieranie i działanie środków myjących, pokrytego utwardzonym piaskiem kwarcowym.

Taśmy antypoślizgowe są używane w szkołach, teatrach, urzędach oraz do zabezpieczenia śliskich powierzchni na osiedlach mieszkalnych. Klej zastosowany w taśmie jest odporny na starzenie, warunki atmosferyczne, niskie temperatury oraz wilgoć.

Nakładanie taśmy z warstwą antypoślizgową odbywa się bezpośrednio z rolki. Powierzchnia taśmy jest pokryta utwardzonym piaskiem kwarcowym, który tworzy warstwę antypoślizgową (struktura materiału przypomina papier ścierny).

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna fluorescencyjna

Taśmy antypoślizgowe "świecące" w ciemności

Specjalna wersja taśmy antypoślizgowej samoprzylepnej, pokrytej utwardzonym piaskiem kwarcowym (struktura papieru ściernego) posiadającym właściwości fluorescencyjne. Tego typu taśma antypoślizgowa magazynuje światło i "świeci" w ciemności.

Transparetna łazienkowo - basenowa taśma antypoślizgowa

Taśmy łazienkowe antypoślizgowe transparentne

Specjalna wersja taśmy antypoślizgowej, wykonana z transparentnego tworzywa PCV o antypoślizgowej strukturze. Taśma jest odporna na ścieranie, UV, wodę, wilgoć, chemikalia, posiadają strukturę "przyjazną" dla stóp, można je przyklejać bezpośrednio na kafelki w obiektach basenowych, łazienkach. Taśmy w kolorze transparentnym są dostępne w szerokości 25mm i 50mm, w nawoju jest 18m.

Tasmy samoprzylepne antypoślizgowe - czarne

Taśma antypoślizgowa czarna

Służą do przyklejania na powierzchnie gładkie, mogą być wykorzystywane w warunkach przemysłowych oraz w warunkach intensywnego użytkowania (szkoły, biura, urzędy). Klej jest odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie i mróz. Taśmy w kolorze czarnym są dostępne w szerokości 25mm, 50mm i 100mm oraz 200mm w nawojach po 5m lub 18m.

Taśmy antypoślizgowe kolorowe

Taśmy antypoślizgowe kolorowe

Używane przede wszystkim w warunkach przemysłowych oraz w warunkach intensywnego użytkowania (szkoły, biura, urzędy). Taśmy antypoślizgowe kolorowe (brązowe, czerwone, żółte tradycyjne lub jaskrawe, niebieskie, czarno-żółte, szare) są dostępne w szerokości 25mm i 50mm w nawojach po 18m.

Podkłady antypoślizgowe z mikrogumy

Pianka antypoślizgowa gumowa EPDM

Guma mikroporowata to elastyczny materiał antypoślizgowy, który nie chłonie wody, nie starzeje się i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Poddaje się naciskowi, ale wraca do swojej postaci.

Antypoślizgowa pianka samoprzylepna PCV

Pianka antypoślizgowa PCV

Pianka antypoślizgowa z białą powłoką, na której można drukować (offset lub cyfrowo). Stosowana jako nośnik reklamowy, jako podkładki antypoślizgowe pod myszki lub podkłady biurowe.

Bumpony - stopki antypoślizgowe

Taśmy i stopki antypoślizgowe poliuretanowe (silikonowe)

Przeźroczysty poliuretan posiada bardzo dobre parametry antypoślizgowe, struktura materiału przypomina gumę, jednak stopki antypoślizgowe z poliuretanu są znacznie twardsze i trwalsze. Alternatywą antypoślizgową dla poliuretanu może być mikroguma lub guma lita.

Taśmy samoprzylepne antypoślizgowe

  • Kolorowe taśmy antypoślizgowa samoprzylepna
  • Taśmy antypoślizgowe i Fluorescencyjne
  • Czarna taśma antypoślizgowa w szerokosci 200mm
  • Taśma antypoślizgowa "świecąca w ciemności" - fluorescencyjna
  • Samoprzylepne taśmy z powierzchnią antypoślizgową

Materiały antypoślizgowe z poliuretanu i EPDM

  • Odbojniki i stopki antypoślizgowe
  • Podkładki samoprzylepne z pianki PE
  • Stopki antypoślizgowe
  • Podkładki dystansowe z mikrogumy
  • Folia magnetyczna - może mieć właściwości antypoślizgowe