STRONA GŁÓWNA

Filc samoprzylepny

Filc

Filc jest gęstym materiałem technicznym wykonanym z włókien igłowanych, stosowanym w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych. W zależności od gęstości i impregnacji, filc może mieć zróżnicowaną sztywność i twardość oraz grubość. Oferujemy filc w bardzo różnej formie: formie taśm, uszczelek wykrawanych według wzoru, w formie podkładek meblowych, taśm pod legary podłogowe lub mat wygłuszających. Sprawdza się jako element chroniący przed zadrapaniem i uszkodzeniem materiałów. Może także pełnić funkcję ochroną przy oklejaniu ostrych krawędzi. Sprawdza się jako element dystansujący, do izolacji termicznej, tłumienia drgań.

Taśmy z filcu samoprzylepnego

W dowolnych szerokościach i różnych grubościach. Wykonujemy także elementy sztancowane i wykrawane z filcu technicznego oraz uszczelki samoprzylepne.

Filc sztancowany na dowolne kształty

Wykonujemy dowolne kształty sztancowane z filcu technicznego i kolorowego, z klejem lub bez powłoki klejowej, w różnych kolorach i grubościach. Możliwości w zakresie konfekcjonowania i cięcia pod wymiar są uzależnione od konfiguracji wymiarów elementu oraz wielkości produkcji - opcje po wcześniejszym uzgodnieniu. Grubość filcu: od 1 mm do 6 mm