Taśmy magnetyczne

Taśmy magnetyczne samoprzylepne są stosowane przy produkcji i montażu wymiennych systemów wystawienniczych, do montażu próbek i wzorników w folderach reklamowych, do montażu tablic reklamowych, plakatów, do montażu wszelkiego rodzaju nośników reklamowych,. Magnes w taśmie może być także używany jako zamknięcia pudełek, teczek i folderów reklamowych lub jako taśma mocująca.

Rzepy

Wykonujemy taśmy, wykroje i materiały sztancowane z różnego rodzaju folii magnetycznych. Standardowe taśmy są wykonane z folii o grubości 1.5mm i są samoprzylepne. W naszej ofercie znajdują się folią o różnej grubości i sile przyciągania, z których wykonujemy materiały sztancowane i wykrawane magnetyczne, a na specjalne zamówienie oferujemy taśmy z wybranych przez klienta grubości. Taśmy magnetyczne mogą być samoprzylepne, bezklejowe lub dwustronnie magnetyczne, występują w opcji z laminatem kolorowym lub bez laminatu. Możemy przygotować dowolną szerokość taśmy z różnych grubości folii magnetycznych dostępnych w naszej ofercie lub dowolny kształt wycinany według wzoru. Grubość taśm samoprzylepnych wynosi 1.5mm (opcjonalnie 0.8mm i 0.55mm). Standardowe szerokości to 10mm, 12.7mm, 19mm, 25.4mm, 50mm, 620mm lub dowolnie docinane.

Oferujemy także taśmy magnetyczne 2mm.

Taśma magnetyczna z klejem kauczukowym (STANDARD)

Taśma magnetyczna z klejem STANDARD

Taśmy z folii magnetycznej w grubości 1.5mm z klejem Standard są stosowane m.in. w poligrafii, przy produkcji materiałów reklamowych; próbników, kalendarzy, folderów reklamowych, teczek oraz opakowań.

Do przyklejania na metal, papier, tekturą, skóry, pianki.

Taśma magnetyczna z klejem akrylowym (PREMIUM)

Taśma magnetyczna z klejem PREMIUM.

Taśmy z folii magnetycznej w grubości 1.5mm z klejem Premium są najczęściej stosowane przy produkcji reklamowej; do montażu wymiennych tablic informacyjnych i reklamowych, plakatów, oraz przy produkcji opakowań, teczek, próbników i innych nośników reklamy.

Taśma magnetyczna bezklejowa z laminatem kolorowym

Taśma magnetyczna bezklejowa z laminatem kolorowym, wycinana z folii magnetycznej, pokrytej laminatem w różnych kolorach do wyboru (na laminacie można drukować). Występują w grubości 0.6mm i 0.85mm, minimalne zamówienie wynosi 6 m2. Możemy dociąć odpowiednie szerokości od 10mm do 620mm.

Taśmy magnetyczne samoprzylepne i kolorowe

Charakterystyka taśm i folii magnetycznych

Proszek ferrytowy wprasowany w materiał, nadaje jej właściwości magnetyczne. Folia spełniająca rolą magnesu, w zależności od grubości ma zróżnicowaną siłą przyciągania.

Folie magnetyczne są używane jako nośnik reklamowy, do wieszania tablic informacyjnych i reklamowych, jako magnesy na lodówkę lub zamkcięcia opakowań lub teczek. Występują w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej.

Taśmy i folie ferromagnetyczne

Nośniki ferromagnetyczne służą do łączenia ze wszystkimi rodzajami magnesów. Oferujemy folię ferromagnetyczną samoprzylepną i bezklejową z metra o szer. 620mm oraz folię bezklejową ferro z powłoką DRYWIPE (laminat suchościeralny), również w opcji na metry.

Taśmy stalowe i folie ferro zastępują powłokę metalową, przyciągają się do magnesów ferrytowych, anizotropowych, izotropowych, a także do magnesów neodymowych.

Taśma magnetyczna samoprzylepna gr. 2mm, szer. 20mm

Taśma magnetyczna samoprzylepna gr. 2mm, szer. 20mm

Taśma do mocowania tablic reklamowych o bardzo dużej sile magnetycznej

Specjalna wersja taśmy magnetycznej samoprzylepnej o bardzo dużej sile przyciągania do metalu lub folii ferromagnetycznych. Taśma jest stosunkowa twarda, ale może być docinana nożyczkami lub na maszynach do cięcia.

Zastosowanie taśm magnetycznych 2mm

 • mocowanie urządzeń, podajników, dyspenserów
 • montaż tablic informacyjnych, oznaczeń i znaczników na maszynach i urządzeniach
 • montaż ciężkich tablic reklamowych jako zamienników taśm grzybkowych Dual-Lock
 • Szerokość [mm]: 20mm
 • Grubość: 2mm
Taśmy magnetycze samoprzylepne gr. 1.5mm

Taśmy magnetyczne samoprzylepne gr. 1.5mm

Taśmy do mocowania tablic reklamowych (opcjonalnie wykonujemy taśmy w gr. od 0.5 do 2mm)

Wysokiej jakości taśmy magnetycze samoprzylepne wystęujące w szerokości od 10 mm do 50 mm (opcjonalnie do 620 mm). Tego typu taśmy samoprzylepne są wykonane z elastycznego tworzywa PCV z wprasowanym proszkiem ferrytowym, który nadaje taśmie właściwości magnetyczne.

Zastosowanie taśm magnetycznych

 • taśmy formie pasków są używane do zamykania teczek i opakowań
 • taśmy magnetyczne służą do mocowania wymiennych systemów wystawienniczych
 • używane jako mocowanie próbek w katalogach firmowych
 • Szerokość [mm]: od 10mm do 50mm (*do 620mm)
 • Grubość: 1.5mm (opcjonalnie od 0.5 do 2mm)
Taśmy magnetycze z lamintaem kolorowym gr. 0.65mm

Taśmy magnetyczne z lamintaem kolorowym gr. 0.65mm

Bezklejowe taśmy magnetyczne (opcjonalnie możemy wykonać taśmy gr. od 0.85)

Taśmy wykonane z folii jednostronnie magnetycznej pokrytej kolorowym laminatem PCV, który umożliwia drukowanie solventowe, sitowe lub UV. Kolorowy laminat znajduje się po stronie przeciwnej do magnetycznej. Docinamy dowolne szerokości od 100-300 m. b. w zalezności od zadanej szerokości.

Zastosowanie kolorowych taśm magnetycznych (wycinamy także kształty z arkusza)

 • oznaczanie regałów magazynowych
 • nośnik reklamowy (po zadruku)
 • do używania na tablicach magnetycznych
 • Szerokość [mm]: od 10mm do 610mm
 • Grubość: 0.65mm (opcjonalnie 0.85mm)
Etykiety magnetycze w taśmie (profil C)

Etykiety magnetyczne w taśmie (profil C)

Bezklejowe taśmy magnetyczne z etykietą papierową i folią w komplecie

Taśmy magnetyczne w kształacie profilu C umożliwiają szybką i łatwą identyfikację produktów i sekcji regałów magazynowych. Taśmy profil C zawierają w zestawie z białą etykietę papierową i przezroczystą, sztywną folię ochronną. Są oferowane w odcinkach po 5 m. b. w szerokości 10, 20, 30, 40, 50, 60 mm w kolorze naturalnym (ciemny brąz). Dla uzyskania odpowiedniej długości, etykiety bez problemu można odcinać nożyczkami.

Zastosowanie taśm magnetycznych

 • znakowanie regałów magazynowych
 • Szerokość [mm]: od 10mm do 60mm
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach