Taśmy magnetyczne

Pokryte lakierem UV, nie brudzące taśmy magnetyczne samoprzylepne do stosowania przy produkcji i montażu wymiennych systemów wystawienniczych, do montażu próbek i wzorników w folderach reklamowych, do montażu tablic reklamowych, plakatów, do montażu wszelkiego rodzaju nośników reklamowych. Magnes w taśmie może być także używany jako zamknięcia pudełek, teczek i folderów reklamowych lub jako taśma mocująca.

Rzepy

Wykonujemy taśmy, wykroje i materiały sztancowane z różnego rodzaju folii magnetycznych. Standardowe taśmy są wykonane z folii o grubości 1.5mm i są samoprzylepne. W naszej ofercie znajdują się folią o różnej grubości i sile przyciągania, z których wykonujemy materiały sztancowane i wykrawane magnetyczne, a na specjalne zamówienie oferujemy taśmy z wybranych przez klienta grubości. Taśmy magnetyczne mogą być samoprzylepne, bezklejowe lub dwustronnie magnetyczne, występują w opcji z laminatem kolorowym lub bez laminatu. Możemy przygotować dowolną szerokość taśmy z różnych grubości folii magnetycznych dostępnych w naszej ofercie lub dowolny kształt wycinany według wzoru. Grubość taśm samoprzylepnych wynosi 1.5mm (opcjonalnie 0.8mm i 0.55mm).

Standardowe szerokości to 6mm, 8mm, 10mm, 12.7mm, 19mm, 25.4mm, 50mm, 620mm lub dowolnie docinane. Oferujemy także taśmy magnetyczne w gr. 2mm.

Taśma magnetyczna z klejem kauczukowym (STANDARD)

Taśma magnetyczna z klejem STANDARD (odporne na UV)

Taśmy z folii magnetycznej w grubości 1.5mm z klejem Standard są stosowane m.in. w poligrafii, przy produkcji materiałów reklamowych; próbników, kalendarzy, folderów reklamowych, teczek oraz opakowań.

Do przyklejania na metal, papier, tekturą, skóry, pianki.

Taśma magnetyczna z klejem akrylowym (PREMIUM)

Taśma magnetyczna z klejem PREMIUM (odporne na UV)

Taśmy z folii magnetycznej w grubości 1.5mm z klejem Premium są najczęściej stosowane przy produkcji reklamowej; do montażu wymiennych tablic informacyjnych i reklamowych, plakatów, oraz przy produkcji opakowań, teczek, próbników i innych nośników reklamy.

Taśma magnetyczna bezklejowa z laminatem kolorowym

Taśma magnetyczna bezklejowa z laminatem kolorowym, wycinana z folii magnetycznej, pokrytej laminatem w różnych kolorach do wyboru (na laminacie można drukować). Występują w grubości 0.6mm i 0.85mm, minimalne zamówienie wynosi 6 m2. Możemy dociąć odpowiednie szerokości od 10mm do 620mm.

Taśmy magnetyczne samoprzylepne i kolorowe

Charakterystyka taśm i folii magnetycznych

Proszek ferrytowy wprasowany w materiał, nadaje jej właściwości magnetyczne. Folia spełniająca rolą magnesu, w zależności od grubości ma zróżnicowaną siłą przyciągania.

Folie magnetyczne są używane jako nośnik reklamowy, do wieszania tablic informacyjnych i reklamowych, jako magnesy na lodówkę lub zamkcięcia opakowań lub teczek. Występują w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej.

Taśmy i folie ferromagnetyczne

Nośniki ferromagnetyczne służą do łączenia ze wszystkimi rodzajami magnesów. Oferujemy folię ferromagnetyczną samoprzylepną i bezklejową z metra o szer. 620mm oraz folię bezklejową ferro z powłoką DRYWIPE (laminat suchościeralny), również w opcji na metry.

Taśmy stalowe i folie ferro zastępują powłokę metalową, przyciągają się do magnesów ferrytowych, anizotropowych, izotropowych, a także do magnesów neodymowych.

Taśma magnetyczna samoprzylepna gr. 2mm, szer. 20mm

Taśma magnetyczna samoprzylepna gr. 2mm, szer. 20mm

Taśma do mocowania tablic reklamowych o bardzo dużej sile magnetycznej

Specjalna wersja taśmy magnetycznej samoprzylepnej o bardzo dużej sile przyciągania do metalu lub folii ferromagnetycznych. Taśma jest stosunkowa twarda, ale może być docinana nożyczkami lub na maszynach do cięcia.

Zastosowanie taśm magnetycznych 2mm

 • mocowanie urządzeń, podajników, dyspenserów
 • montaż tablic informacyjnych, oznaczeń i znaczników na maszynach i urządzeniach
 • montaż ciężkich tablic reklamowych jako zamienników taśm grzybkowych Dual-Lock
 • Szerokość [mm]: 20mm
 • Grubość: 2mm
Taśmy magnetycze samoprzylepne gr. 1.5mm

Taśmy magnetyczne samoprzylepne gr. 1.5mm (lakier UV)

Nie brudzące taśmy do mocowania tablic reklamowych (opcjonalnie: gr. od 0.5 do 2mm)

Wysokiej jakości taśmy magnetycze samoprzylepne występujące w szerokości od 10 mm do 50 mm (opcjonalnie do 620 mm). Tego typu taśmy samoprzylepne są wykonane z elastycznego tworzywa PCV z wprasowanym proszkiem ferrytowym, który nadaje taśmie właściwości magnetyczne. Nie brudzące.

Zastosowanie taśm magnetycznych pokrytych warstwą zabezpieczającą przed UV

 • taśmy formie pasków są używane do zamykania teczek i opakowań
 • taśmy magnetyczne służą do mocowania wymiennych systemów wystawienniczych
 • używane jako mocowanie próbek w katalogach firmowych
 • Szerokość [mm]: od 6mm do 50mm (*do 620mm)
 • Grubość: 1.5mm (opcjonalnie od 0.5 do 2mm)
Taśmy magnetycze z lamintaem kolorowym gr. 0.65mm

Taśmy magnetyczne z lamintaem kolorowym gr. 0.65mm

Bezklejowe taśmy magnetyczne (opcjonalnie możemy wykonać taśmy gr. od 0.85)

Taśmy wykonane z folii jednostronnie magnetycznej pokrytej kolorowym laminatem PCV, który umożliwia drukowanie solventowe, sitowe lub UV. Kolorowy laminat znajduje się po stronie przeciwnej do magnetycznej. Docinamy dowolne szerokości już od 180 m. b.

Zastosowanie kolorowych taśm magnetycznych (wycinamy także kształty z arkusza)

 • oznaczanie regałów magazynowych
 • nośnik reklamowy (po zadruku)
 • do używania na tablicach magnetycznych
 • Szerokość [mm]: od 10mm do 610mm
 • Grubość: 0.65mm (opcjonalnie 0.85mm)
Etykiety magnetycze w taśmie (profil C)

Etykiety magnetyczne w taśmie (profil C)

Bezklejowe taśmy magnetyczne z etykietą papierową i folią w komplecie

Taśmy magnetyczne w kształacie profilu C umożliwiają szybką i łatwą identyfikację produktów i sekcji regałów magazynowych. Taśmy profil C zawierają w zestawie z białą etykietę papierową i przezroczystą, sztywną folię ochronną. Są oferowane w odcinkach po 5 m. b. w szerokości 10, 20, 30, 40, 50, 60 mm w kolorze naturalnym (ciemny brąz). Etykiety można odcinać nożyczkami do odpowiedniej długości.

Zastosowanie etykiet magnetycznych

 • Znakowanie regałów magazynowych
 • Etykiety do wszelkiego rodzaju powierzchni metalowych
 • Szerokość [mm]: od 10mm do 60mm
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach