Etykiety magnetyczne

Etykiety tworzy się z taśmy magnetyczne (profil C) - taśma składa się z trzech 5 m pasków: nośnika magnetycznego, etykiety papierowej, folii transparentne zabezpieczającej. Odcinając określoną długość taśmy, można podzielić ją na określoną ilość etykiet i umieścić na na papierze nadruk lub opis. Listwy magnetyczne (tak określa się taśmę z etykietą) są używane m.in. do znakowania metalowych regałów i półek magazynowych.

Etykiety magnetyczne w rolce

Taśmy magnetyczne do znakowania regałów

Etykiety dostępne w rolkach (taśma o profilu C, można ciąć nożyczkami): 10mm x 5m, 20mm x 5m, 30mm x 5m, 40mm x 5m, 50mm x 5m, 60mm x 5m. W komlecie z taśmą magnetyczną w profilu C znajduje się etykieta papierowa + osłona ze sztywnej folii.

Profile magnetyczne "C" z etykietą papierową

Profile magnetyczne "C" z etykietą papierową

Taśmy o długości 5 m do samodzielnego odcinania etykiet. Oferowane w kolorze ciemno brązowym z białą etykietą papierową i foliowym, bezbarwnym zabezpiecznieniem.

Kolorowe taśmy magnetyczne gr. 0.65 lub 0.85 mm

Kolorowe taśmy magnetyczne gr. 0.65 lub 0.85 mm

Wykonujemy dowolne szerokości taśm magnetycznych z kolorowymi laminatami już od 6m2 dla każdego koloru. Moga posłużyć do znakowania kolorami regałów magazynowych lub być stosowane jako etykieta magnetyczna.

Listwa magnetyczna profil C

Zastosowanie taśm magnetycznych w profilu C

  • znakowanie regałów magazynowych
  • Znakowanie maszyn i urządzeń
  • oznaczanie stanowisk pracy
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach