Uszczelki filcowe

Materiały samoprzylepne i sztancowane z filcu technicznego oferujemy w dowolnych szerokościach i kształtach, w grubości od 1 mm do 6 mm w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej.

Uszczelki z filcu technicznego (także samoprzylepneg) słuzą m.in. jako element chroniący przed zadrapaniem i uszkodzeniem materiałów.

Może także pełnią funkcją ochroną przy oklejaniu ostrych krawędzi. Sprawdza się jako element dystansujący, do izolacji termicznej, tłumienia drgał‚„. Filc jest czesto stosowany jako izolacja akustyczna i przeciwibracyjna pod legary podłogowe

Uszczelki filcowe samoprzylepne

Filc wykrawany

Podkładki filcowe samoprzylepne pod meble

Podkładki filcowe samoprzylepne pod meble

Wykonujemy podkładki meblowe z filcu technicznego z klejem lub bez kleju w różnych kształtach, grubościach, kolorach (okrągłe, prostokątne, eliptyczne) na arkuszach i blistrach (gr. 1-6 mm, klej akrylowy).

Uszczelki wykrawane techniczne do zastosowań przemysłowych

Uszczelki wykrawane techniczne do zastosowań przemysłowych

Filc technicznu uszcelkowy oferujemy w postaci dowolnej szerokości taśm, jak i w postaci arkuszy i uszczelek wykrawanych (dowolny kształt wycięty na blistrze). Oferujemy również podkładki meblowe okrągłe i prostokątne (lub inne) na arkuszach lub na roli (gr. 1-6mm)

Konfekcjonowanie filcu

Kształty wykrawane z arkusza lub taśy dowolnej szerokości

Istnieje możliwość wykonania małych nakładów produkcyjnych z filcu, nawet w ilości kilku sztuk (zależnie od kształtu) z włóknin filcowych w grubości od 1 mm do 6 mm, w różnych kolorach, gęstości, twardości.

Rodzaje pianki antypoślizgowej

  • Pianka ciemnoszara. gr. 1.6 mm, z klejem lub bez kleju
  • Pianka jasnoszara z białym laminatem. gr. 1.8 mm
  • Pianka gr. 3 mm - na specjalne zamówienie od 500 m2
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach