<
O nas Współpraca Katalog Produktów Wycinanie Ksztaltów Kontakt

Podkładki filcowe samoprzylepne

Filc sztancowany

Wykonujemy dowolne kształty z filcu technicznego w formie podkładek meblowych oraz uszczelek i dystansów w formie samoprzylepnej lub bezklejowej. Filc jest materiałem technicznym wykonanym z włókien poliestrowych, które nadają materiałowi pewną elastyczność i trwałość, co pozwala na używanie włóknin filcowych w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.

Podkładki filcowe i uszczelki sztancowane wykonujemy w formie samoprzylepnej z włóknin filcowych o dużej twardości i gęstości.

Podkładki filcowe i ślizgacze samoprzylepne i sztancowane

Podkładki filcowe

Wykonujemy dowolne kształty sztancowane na blistrach z filcu technicznego i kolorowego, z klejem lub bez powłoki klejowej, w różnych kolorach i grubościach. Możliwości w zakresie konfekcjonowania i cięcia pod wymiar są uzależnione od konfiguracji wymiarów elementu oraz wielkości oprodukcji - opcje po wcześniejszym uzgodnieniu. Grubość od 1 mm do 6 mm

Taśmy filcowe samoprzylepne

Taśmy filcowe samoprzylepne

Taśmy z filcu technicznego docinamy do dowolnych szerokości. W zależności od potrzeb danej aplikacji możemy zaproponować twardy filc podkładkowy lub taśmy wykonane z miękkiego filcu, przeznaczonego do przyklejania "po łuku", gdzie twardy filc jest zbyt sztywny. Oferujemy także filc bez kleju.

Grubość: od 1mm do 6mm, dowolne szerokości od 6 do 1600mm

100m2

Wycinanie kształtów z filcu

Podkładki filcowe, służą m.in. jako stopki meblowe, elementy chroniące przed zadrapaniem i uszkodzeniem materiałów z którymi się styka. Używane jako element dystansujący, poślizgowy. Zabezpieczają powierzchnie podatne na zarysowania, ułatwiają bezpieczne przesuwanie przedmiotów:

  • figurki, rzeźby
  • meble , taborety i krzesła
  • może pełnić funkcję ochronną przy oklejaniu ostrych krawędzi

 

Konfekcjonowanie:

  • filc twardy (sztywny impregnowany materiał, różne kolory)
  • filc miękki (do klejenia po łuku, szary/czarny)
Strona główna MIERZEJEWSKI - Zaopatrzenie przemysłu i produkcja pod zamówienie

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych.