Maty wygłuszające

Firma MIERZEJEWSKI oferuje maty wygłusząjące powlekane klejem z opcją konfekcjonowania na dowolne kształty, wykonane z polietylenu, filcu, pianki EPDM, PCV oraz gumy. Maty samoprzylepne oferujemy w różnych grubościach, w szerokości do 1200-1600 mm, z metra, w rolkach lub arkuszach. Maty wygłuszające moga być stosowane jako izolacja, uszczelka tłumiąca drgania i chroniąca przed utratą ciepła, jako wykładzina, podkład antypoślizgowy, podkładka dystansująca.

Mata wygłuszająca piankowa

maty i podkłady wygłuszające samoprzylepne

Taśmy akustyczne do profili GK

Taśma akustyczna samoprzylepna

Taśma akustyczna samoprzylepna odporna na starzenie, substancje chemiczne, UV, oleje, pleśń, przeznaczona do tłumienia drgań, wibracji, do uszczelnień budolwnych pomiędzy kostrukcjami. Pianka PE charakteryzuje się wysoką dźwiękochłonnością i izolacyjnością termiczną. Nie przepuszcza powietrza i nie chłonie wody. Dostępna w opcji jednostronnie lub dwustronnie przylepnej.

Maty wygłuszające samoprzylepne w belce

Maty wygłuszające PE samoprzylepne w belce

Pianka polietylenowa do wygłuszeń, izolacji akustycznej aut i uszczelnień budowlanych. Dostępna w szerokości do 1m, w kolorze białym lub antracyt, w różnych gęstościach i grubościach, także w postaci uszczelek sztancowanych według wzoru. Pianka wygłuszająca PE jest zamknięto-komórkowa, odporna na warunki atmosferyczne, UV, oleje, chemikalia i starzenie. Uszczelnia przed pyłem, kurzem, niweluje przenoszenie drgań i wibracji.

Pianka EPDM - mikroporowata

Maty piankowe antywibracyjne EPDM

Pianka gumowa EPDM jest elastycznym, antypoślizgowym materiałem zamknięto-komórkowym, który charakteryzuje się wysoką elastycznością, odbojnością i wytrzymałością mechaniczną. Pianka EPDM jest odporna na warunki atmosferyczne, UV, oleje, chemikalia i starzenie. Uszczelnia przed pyłem, kurzem, niweluje drgania i tłumi dźwięk. Stosowana do uszczelniania pracujących elementów mechanicznych, podkład dystansowy maszyn i urządzeń.

Podkładki antypoślizgowe sztancowane z mikrogumy

Podkładki antypoślizgowe sztancowane z mikrogumy

Wykonujemy dowolne kształty sztancowane i wykrawane na blistrach z samoprzylepnej antypoślizgowej mikrogumy komórkowej EPDM (opcjonalnie bez kleju) w grubości od 1.5 do 20 mm.

Antypoślizgowa pianka samoprzylepna PCV

Pianka pod myszki, antypoślizgowa PCV

Pianka antypoślizgowa z białą powłoką, na której można drukować (offset lub cyfrowo). Stosowana jako nośnik reklamowy, jako podkładki antypoślizgowe pod myszki lub podkłady biurowe. Piankę możemy wyciąc w dowolnym formacie lub zaporponować belki w rozmiarze 1450 mm x 20-40 m. Pianka PCV antypoślizgowa jest dostępna w wersji do druku (gr. 2 mm, szara pianka z białym laminatem), lub zwykłej - szarej.

Maty wygłuszające filcowe

Maty wygłuszające filcowe

Filc techniczny samoprzylepny posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne i termiczne. Pochłania dragania, jest odporny na uderzenia oraz nacisk, chroni przed utratą ciepła. Filc jest oferowany z metra o szerokości 1600mm, w rolkach dowolnej szerokości oraz w postaci materiałów sztancowanych według wzoru.

Pianka polietylenowa (PE)

Maty wygłuszające samoprzylepne

Wykonane z pianki PE, EPDM, gumy lub filcu

Piankę zamknięto-komórkową PE oferujemy w rolkach dowolnej szerokości lub postaci materiałów sztancowanych w określonym kształcie. Pianka PE jest materiałem dźwiękochłonnym. Pochłania wibracje i drgania, nie chłonie wody, nie przepuszcza powietrza, jest odporna na pleśń i wilgoć.

Polietylen jest odporny na działanie substancji chemicznych np. olejów, smarów, szamponów, wosków, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako taśma uszczelniająca i izolująca. Polietylen to powszechnie używany materiał w budownictwie, elektronice, przemyśle meblowych, szklarskim, w branżach klimatyzacja i wentylacja. Polietylen jest także używany jako wkłady wypełniające piankowe w opakowaniach produktowych.

Taśmy i maty z samoprzylepnej pianki polietylenowej mogą posłużyć jako doskonały materiał uszczelniający. Zamknięto komórkowa struktura zapewnia izolację przed drganiami, wilgocią, powietrzem, smarami, kurzem. Maty wygłuszające z polietylenu służą do izolacji akustycznej w budownictwie, motoryzacji jako element dźwięko-uszczelniający, ma właściwości wytłumiające, wygłuszające i co najważniejsze nie chłonie wody i wilgoci.

Materiały z polietylenu (taśmy, uszczelki, podkładki) są szeroko stosowane w profesjonalnym wytłumieniu akustycznym w budownictwie i motoryzacji, sprzętu audio, pomieszczeń w studiach nagraniowych, sal klubowych, konferencyjnych oraz wszędzie tam gdzie potrzeba wysokiego poziomu wytłumienia.

Oferujemy także maty z pianki EPDM - takowe pianki są bardziej wytrzymałe, elastyczne i trwałe. Mogą spełniać role materiału antypoślizgowego. Pełnią funkcję dystansującą lub ochronną, mogą być stosowane jako odbojniki.

Wraz z matami wygłuszającymi z pianki, w naszej ofercie można znaleźć także maty samoprzylepne z filcu technicznego lub gumy litej w dowolnie dobranej szerokości.

Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach