Włóknina PP typu spunbond
Samoprzylepny wigofil

Włóknina PP typu spunbondWłóknina polipropylenowa wigofil (nietkana, podobnie jak filc) pomimo niewielkiej grubości ma bardzo dobrą odporność na rozciąganie i rozrywanie oraz ścieranie. Stosowane w budownictwie jako izolacje i membrany dachowe, w przemyśle meblowym i motoryzacyjnym do tapicerowania, w produkcji odzieży, akcesoriów medycznych, w produkcji opakowań, toreb, pokrowców, materacy, agrowłóknin.

Włókniny PP włókien połączonych i sprasowanych na gorąco. Charakteryzuje je dobra chłonność i sprężystość, mogą pełnić rolę filtracyjną lub przeciwbakteryjną, zapewniając sterylność.

 • Wykonujemy również taśmy naprawcze oraz reperacyjne paroprzepuszczalne samoprzylepne do łączenia lub napraw membran dachowych, kołnierzy dachowych, paroizolacji Stosowana do napraw uszkodzeń izolacji, do uszczelnianie styków i izolacji kołnierzy okien dachowych. Używana do łączenie i uszczelnianie styków płyt wiórowych.

 • Butyl pokryty włóknina PP

  Butyl pokryty włóknina PP

  Kształty i taśmy z masy butylowej pokrytej jednostronnie włókniną polipropylenową

 • Aplikatory do nakałdania taśm VHB i żelowych

  Taśmy samoprzylepne włókninowe paroprzepuszczalne

  Włóknina PP powlekana klejem akrylowym i docinana do dowolnej szerokości. Oferowana w postaci taśm samoprzylepnych do zastosowań budowlanych