Pianka antypoślizgowa PCV pod myszki

Firma MIERZEJEWSKI oferuje podkłady samoprzylepne i antypoślizgowe w dowolnych kształtach wykonane z pianki antypoślizgowej PCV (pianka wysoce antypoślizgowa z możliwością wykonania bezpośredniego nadruku na jej powierzchni techniką offsetową lub cyfrową - dotyczy pianki z białym laminatem PCV do druku). Wykonujemy dowolne kształty sztancowane z pianki samoprzylepnej lub bezklejowej. Pianka standardowo w kolorze szarym lub szarym+biały podkład do druku w gr. 1.6 - 1.8 mm.

Podkład antypoślizgowy pod myszki i pady biurkowe

Konfekcjonowanie i powlekanie klejem pianki antypoślizgowej

Pianka antypoślizgowa PCV zapewnia stabilność na śliskich powierzchniach meblowych, wykonanych ze szkła czy tworzyw sztucznych. Stosowana jako antypoślizgowe podkładki pod myszki oraz podkłady (pady) biurowe - reklamowe, pod kalendarze biurkowe.

Pianka PCV jasnoszara z białym laminatem do druku, gr. 1.8 mm

Pianka PCV jasnoszara z białym laminatem do druku, gr. 1.8 mm

Dobrej jakości pianka antypoślizgowa w dowolnych formatach (zależnie od ilości), z metra lub w belkach o szerokości 1450 mm. Pianka antypoślizgowa PCV może być zaoferowana w opcji z klejem lub bez kleju. Klej występuje po stronie białego laminatu.

Pianka PCV ciemnoszara, gr. 1.6 mm, bez białego laminatu

Pianka PCV ciemnoszara, gr. 1.6 mm, bez białego laminatu

Dobrej jakości szara pianka antypoślizgowa PCV w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej, w dowolnych arkuszach (zależnie od ilości), z metra lub w belkach o szerokości 1450 mm. Możemy wykonać dowolny kształt sztancowany z pianki.

Pianka antypoślizgowa 3 mm

Pianka antypoślizgowa 3 mm

Grubsza wersja standardowej pianki podkładowej oferowana od 500 m2 na specjalne zamówienie w wersji samoprzylepnej lub bezklejowe, w postaci sztancowanej lub w roli o szerokości 1450 mm.

Podkładki samoprzylepne antypoślizgowe z pianki PCV

Antypoślizgowe PCV w formie pianki z laminatem do druku

Pianka pod myszki, jest używana jako materiał antypoślizgowy przy produkcji podkładek pod myszki, padów, kaledarzy. Pianka pod myszki ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe.

Rodzaje pianki antypoślizgowej

  • Pianka ciemnoszara. gr. 1.6 mm, z klejem lub bez kleju
  • Pianka jasnoszara z białym laminatem. gr. 1.8 mm
  • Pianka gr. 3 mm - na specjalne zamówienie od 500 m2
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach