Pianka antypoślizgowa PCV pod myszki i do druku

Firma MIERZEJEWSKI oferuje materiały samoprzylepne w dowolnych kształtach wykonanych z pianki antypoślizgowej PCV (pianka wysoce antypoślizgowa z możliwością wykonania bezpośredniego nadruku na jej powierzchni techniką offsetową lub cyfrową - dotyczy pianki ze specjalnym, białym laminatem do druku).

Wykonujemy dowolne kształty sztancowane z pianki samoprzylepnej lub bezklejowej. Pianka standardowo w kolorze szarym lub szarym+biały podkład do drukui w gr. 1.6 - 1.8 mm. Dostępność nietypowych grubości i wymiarów sztancowanych po uprzednim uzgodnieniu.

Pianka antypoślizgowa PCV zapewnia stabilność na śliskich powierzchniach meblowych, wykonanych ze szkła czy tworzyw sztucznych. Stosowana jako antypoślizgowe podkładki pod myszki oraz podkłady (pady) biurowe - reklamowe, pod kalendarze biurkowe.

Pianka antypoślizgowa PCV pod myszki i do druku

Pianka pod myszki (antypoślizgowA) - rodzaje

Pianka PCV jasnoszara z białym laminatem do druku, gr. ~2 mm

Pianka PCV jasnoszara z białym laminatem do druku, gr. 1.8 mm.

Dobrej jakości pianka antypoślizgowa w dowolnych formatach (zależnie od ilości), z metra lub w belkach o szerokości 1450 mm. Pianka antypoślizgowa PCV może być zaoferowana w opcji z klejem lub bez kleju. Klej występuje po stronie białego laminatu.

Pianka PCV ciemnoszara, gr. ~1.8 mm, bez opcji drukowania

Pianka PCV ciemnoszara, gr. 1.6 mm, bez opcji drukowania

Dobrej jakości szara pianka antypoślizgowa PCV w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej, w dowolnych arkuszach (zależnie od ilości), z metra lub w belkach o szerokości 1450 mm. Możemy wykonać dowolny kształt sztancowany z pianki.

Konfekcjonowanie pianki pod myszki

Antypoślizgowe PCV w formie pianki z laminatem do druku

Pianka pod myszki, jest używana jako materiał antypoślizgowy przy produkcji podkładek pod myszki, padów, kaledarzy. Pianka pod myszki ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe.

Rodzaje pianki antypoślizgowej

  • Pianka ciemnoszara. gr. 1.6 mm, z klejem lub bez kleju
  • Pianka jasnoszara z białym laminatem. gr. 1.8 mm
  • Pianka gr. 3 mm - na specjalne zamówienie od 500 m2
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach