Folia suchościeralna DRY-WIPE do tablic magnetycznych

Firma MIERZEJEWSKI oferuje dowolne kształty oraz arkusze z ferromagnetycznych folii suchościeralnych służących do produkcji i zabudowy tablic magnetcyznych oraz tablic suchościeralnych. Maksymalny wymiar folii to 1220 mm x 20 m z możliwością konfekcjonowania i przerabiania na dowolne wymiary lub kształty sztancowane. Tablica magnetyczna z podkładem z folii DRY-WIPE współpracuje ze wszystkimi rodzajami magnesów (stałe, ferrytowe, neodymowe, anizotropowe, izotropowe, guma magnetyczna, folia magnetyczna, uchwyty magnetyczne).

Folia suchościeralna pod tablice magnetyczne i dry-wipe
Uchwyty magnetyczne neodymowe Magnesy neodymowe z powłoką niklowanąUchwyty magnetyczne gumowe Dyspenser taśm dwustronnych Folia magnetyczna czerwona Etykiety magnetyczne do regałów magazynowych Samoprzylepne magnesy neodymowe Magnes neodymowy Taśmy samoprzylepne magnetyczne Folia magnetyczna czerwona

Folia do produkcji tablic magnetycznych i tablic suchościeralnych

Folia ze specjalnym laminatem suchościeralnym, przeznaczona do produkcji i zabudowy wszelkiego rodzaju tablic informacyjnych magnetycznych, tablic suchościeralnych, organizerów. Folia ma właściwości ferromagnetyczne, co pozowala na używanie ze wszystkimi rodzajami magnesów: ferrytowe, folie magnetyczne anizotropowe i izotropowe, magnesy neodymowe, guma magnetyczna.

Folia ferromagnetyczna jest najlepszym rozwiązaniem do łączenia z różnymi systemami magnesów, ponieważ nie powoduje przesunięć i nie wymaga zgrywania ze sobą określonych pól magnetycznych, co czyni folię ferommagnetyczną suchościeralną, niezwykle uniwersalnym materiałem.

Folia dry-wipe do tablicy suchościerlnej

Folia suchościeralna do produkcji tablic magnetycznych

Tablica suchościeralna do używania z magnesami wyprodukowana z wykorzystaniem folii ferromagnetycznej DRY-WIPE (grubość folii: 0.3mm lub 0.6mm, maksymalny wymiar folii to 1220mm x 20m.