Folia suchościeralna na magnesy

Firma MIERZEJEWSKI oferuje dowolne kształty oraz arkusze z ferromagnetycznych folii suchościeralnych służących do produkcji i zabudowy tablic magnetcyznych oraz tablic suchościeralnych. Maksymalny wymiar folii to 1220 mm x 20 m z możliwością konfekcjonowania i przerabiania na dowolne wymiary lub kształty sztancowane. Tablica magnetyczna z podkładem z folii DRY-WIPE współpracuje ze wszystkimi rodzajami magnesów (stałe, ferrytowe, neodymowe, anizotropowe, izotropowe, guma magnetyczna, folia magnetyczna, uchwyty magnetyczne).

Folia suchościeralna pod tablice magnetyczne i dry-wipe

Folia ze specjalnym laminatem suchościeralnym, przeznaczona do produkcji i zabudowy wszelkiego rodzaju tablic informacyjnych magnetycznych, tablic suchościeralnych, organizerów. Folia ma właściwości ferromagnetyczne, co pozowala na używanie ze wszystkimi rodzajami magnesów: ferrytowe, folie magnetyczne anizotropowe i izotropowe, magnesy neodymowe, guma magnetyczna. Folia ferromagnetyczna jest najlepszym rozwiązaniem do łączenia z różnymi systemami magnesów, ponieważ nie powoduje przesunięć i nie wymaga zgrywania ze sobą określonych pól magnetycznych, co czyni folię ferommagnetyczną suchościeralną, niezwykle uniwersalnym materiałem.

Folia suchościeralna bez kleju

Folia suchościeralna bez kleju

Folia oferowana w szerokości 1000 mm lub 1220 mm z metra lub w roli, jak również w postaci elementów sztancowanych, arkuszy i kształtów wykrawanych pod zamówienie.

Folia suchościeralna samoprzylepna

Folia suchościeralna samoprzylepna

Folia ferromagnetyczna (przyciągają się do niej wszystkie rodzaje magnesów) oferowana w opcji samoprzylepnej, w rolkach o szerokości 1250 mm lub postaci kształtów i arkuszy sztancowanych i wycinanych pod wymair.

Folia suchościeralna do produkcji tablic magnetycznych

Zastosowanie folii suchościeralnych ferromagnetycznych

Tablica suchościeralna do używania z magnesami wyprodukowana z wykorzystaniem folii ferromagnetycznej DRY-WIPE (grubość folii: 0.3mm lub 0.6mm, maksymalny wymiar folii to 1220mm x 20m.

  • Produkcja tablic na magnesy
  • Oklejanie ściana w biurach, szkołach i urzędach
  • Gadżety reklamowe
  • produkcja tablic dydaktycznych
  • do łączenia ze wszystkimi rodzajami magnesów
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach