Magnesy neodymowe

Magnes neodymowy należy do grupy magnesów stałych o ogromnej sile magnetycznej względem swojej masy i powierzchni. Magnesy neodymowe są dostępne w opcji samoprzylepnej lub bezklejowych w najróżniejszych kształtach i formach. Tego rodzaju magnesy stosuje się m.in. w branży poligraficznej i opakowań, jako element służący do zamykania teczek, opakowań produktowych, jako zatrzask do notesów, organizerów, jak również w sektorach przemysłowych, przy produkcji zabawek, gadżetów reklamowych.

Ważnym czynnikiem charakteryzującym wytrzymałość mechaniczną magnesów neodymowych, jest technologia powlekania powłoki zewnętrznej, gdzie stosuje się najczęściej nikiel lub cynk. Najtańszym rozwiązaniem jest powłoka cynkowa. Droższym rozwiązaniem, jest powłoka niklowa o znacznie większej wytrzymałości na uderzenia oraz uszkodzenia i tego typu magnesy znajdują się w naszej ofercie.

Uchwyty magnetyczne, gumowe i neodymowe

Podstawowe Rozmiary magnesów neodymowych

  • ø5mm x 1.5mm - opcja bezklejowa / nośność 390 g
  • ø9.5mm x 0.75mm - opcja samoprzylepna / nośność 445 g
  • ø10mm x 1mm - opcja samoprzylepna lub bezklejowa / nośność 475 g
  • ø10mm x 2mm - opcja bezklejowa / nośność 1 kg
  • ø10mm x 5mm - opcja bezklejowa / nośność 2.6 kg
  • ø12mm x 2mm - opcja bezklejowa / nośność 1.24 kg
  • ø15mm x 1mm - opcja samoprzylepna / nośność 750 g
  • ø15mm x 3mm - opcja bezklejowa / nośność 2.34 kg
  • ø20mm x 1mm - opcja samoprzylepna / nośność 1 kg
Uchwyty magnetyczne, gumowe i neodymowe
Magnes gumowy (magnesy neodymowe w środku)Uchwyty magnetyczne

rodzaje magnesów neodymowych

Magnesy neodymowe bezklejowe

Magnesy neodymowe bezklejowe

Magnesy neodymowe w różnych kształtach, średnicach, grubościach, charakteryzujące się ogromną siłą magnetyczną. Oferujemy magnesy pokryte warstwą niklową, która jest używana jako lepsza alteratywa na powłok cynkowych.

Magnesy neodymowe samoprzylepne

Magnesy neodymowe samoprzylepne

Typowe magnesy neduymowe z cienką i niezwykle silnie klejąca taśmą dwustronną odporną na warunki atmosferyczne i starzenie. Magnesy z klejem oferujemy w sprzedaży hurtowej w różnych średnicach, grubościach, w różnych kształtach.

Magnesy neodymowe samoprzylepne z pianką dwustronną

Magnesy neodymowe samoprzylepne z pianką dwustronną

Specjalna wersja magnesu neodymowego z podkładem piankowym samoprzylepnym.
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach