Taśmy malarskie papierowe

Taśmy malarskie służą do zabezpieczania powierzchni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem najczęściej podczas prac remontowych i malarskich. Stosowane głównie jako ochrona przed zabrudzeniem farbą. Do bardziej wymagających zastosowań polecamy taśmy lakiernicze na bazie folii poliestrowej. Do prac remontowych i ochrony przed zabrudzeniem proponujemy także adhezyjne folie ochronne HDPE z taśmą papierową malarską. Taśmy maskujące odporne na temperatury do 70°C, wykorzystywane przy pracach związanych z malowaniem i lakierowaniem. Może służyć do mocowania folii ochronnych. Nie zostawia śladów.

Taśma malarska papierowa KREPA do maskowania
Taśmy winylowe do znakowania kolorami Materiały sztancowane z pianki, mikrogumy, filcu i innych Rzepy, magnesy i taśmy dwustronne do klejenia Stopki, nóżki i dystanse antypoślizgowe Taśmy maskujące samoprzylepne

Taśmy malarskie i maskujące do prac budowlanych

Taśmy maskujące dostępne są w dowolnych szerokościach. Oferujemy folie w różnych grubościach o zróżnicowanych klejach, dobieranych zależnie od potrzeb aplikacji, np. w lakierniach proszkowych.

Charakterystyka taśm papierowych maskujących

Taśmy maskującej papierowej można używać przy malowaniu budynków, ścian, podczas prac lakierniczych przy samochodach, maszynach. Taśm jest wykonana z papieru typu KREPA i powleczona dobrej jakości klejem akrylowym, odznaczającym się dobrą przyczepnością do podłoża nie pozostawiając przy tym kleju na dedykowanych powierzchniach.

Właściwości

  • wytrzymałość termiczna: 70°C
  • dowolne szerokości do 1000mm
  • klej akrylowy
  • nie zostawia śladów
Taśmy do maskowania ram okiennych

Taśma maskująca tynkarska na nośniku PVC (klej odporny na UV do 6 miesięcy)

Taśmy do maskowania ram okiennych i nie tylko. Chronią przed warunkami atmosferycznymi i działaniem UV. Stosowana najczęściej podczas prac remontowych i budowlanych, podczas tynkowania i malowania zewnętrznego. Charakterystyka:

Taśma maskująca poliestrowa do lakierni proszkowych

Taśma lakiernicza poliestrowa (klej do +240°C)

Taśma poliestrowa do stosowania w lakierniach, służąca do maskowania elementów w wysokiej temperaturze, podczas malowania proszkowego. Klej po usunięciu folii nie pozostawia śladów.

Taśmy maskujące malarskie i lakiernicze

Taśma maskująca malarska
Taśma maskująca samoprzylepna z folii PET

TAŚMA LAKIERNICZA Z FOLII PET

Szerokość taśm: od 4mm do 1000mm

Wytrzymałość temperaturowa: 240°

Taśma maskująca samoprzylepna z transparentnej folii PE

TAŚMA MASKUJĄCA Z FOLII PE

Szerokość taśm: od 10mm do 1250mm

Odporność: UV do 6 miesięcy

Taśma maskująca samoprzylepna lakiernicza na nośniku papierowym - KREPA

TAŚMA MASKUJĄCA LAKIERNICZA TYPU KREPA

Szerokość taśm: od 10mm do 1000mm

Wytrzymałość temperaturowa: 70°C