Taśmy z nadrukiem indywidualnym

Taśmy pakowe i folie ogrodzeniowe z nadrukiem indywidualnym

Taśmy pakowe i folie ogrodzeniowe z możliwością naniesienia logo firmowego, adresu lub dowolnego tekst. Naruki są wykonywane jednostronne - na folii (PP w przypadku taśm pakowych i PE w przypadku folii ogrodzeniowych) lub pod jej powierzchnią w zależności od wielkości nakładu lub uwarunkowań projektu. Maksymalna długość matrycy, czyli powtarzalnego wzoru nadruku, wynosi 500 mm.

W zależności od zastosowania taśm z nadrukiem, wyróżniamy taśmy na klejach kauczukowych syntetycznych (uniwersalne i najbardziej ekonomiczne), na klejach akrylowych (do oklejania foliowanych palet) oraz taśmy na kleju kauczuk naturalny (najwyższej jakości taśmy do pakowania).

Możemy także zaoferować taśmy pakowe z klejem w wersji cichoodwijalnej już od 432 rolek.

Nadruki na foliach i taśmach

Uniwersalne taśmy klejące pakowe z nadrukiem do zaklejania kartonów z wysoką przyczepnością i nadrukiem indywidualnym. Dedykowane do wszelkiego rodzaju opakowań, do oklejania i plombowania przesyłek, owijania palet. Taśma z nadrukiem spełnia różną funkcje: jest nośnikiem reklamy, plombą zabezpieczającą przed niepożądanym otwarciem (dzięki unikatowemu wzorowi), a przede wszystkim służą do zabezpieczenie towaru na czas transportu i magazynowania.

Oferujemy także folie ogrodzeniowe (bez kleju) z nadrukiem do 6 kolorów, wykonane z folii PE w szerokości 75, 100 lub 150mm. Minimum produkcyjne przy 3 kolorach nadruku wynosi 10 rolek (nawoje po 250 m. b. lub 500 m. b.) natomiast przy wykonaniu od 4 do 6 kolorów, min. to 100 rolek.

Taśma z nadrukiem do 3-4 kolorów

Taśma z nadrukiem do 3-4 kolorów. Nadruki indywidualne w palecie Pantone są wykonywane w nakładach od 36 rolek (3 kolory) i w palecie CMYK od 540 rolek (4 kolory nadruku) z możliwością rastrowania. Taśmy są oferowane w szerokości 48mm i 75mm na nośniku z wytrzymałej folii PP.

Taśma z nadrukiem do 6 kolorów

Taśma z nadrukiem do 5-6 kolorów. Nadruki indywidualne w palecie CMYK są wykonywane w nakładach od 720 rolek w przypadku taśm klejących pakowych i od 100 rolek w przypadku folii reklamowych ogrodzeniowych bez kleju. Możliwe jest rastrowanie koloru i odcieni kolorystycznych.

Taśma pakowa z nadrukiem full-color

Taśmy pakowe z nadrukiem full-color (nadruk w pełnym kolorze) są wykonywane w nakładach od 720 rolek. Opcja dotyczy taśm pakowych na nośniku z folii polipropylenowej pokrytej klejem kauczukowym lub cicho-odwijalnym. W przypadku taśmy cichej do 3 kolorów, możliwe jest wykonanie od 360 rolek.

Kolory nadruków

Folia z nadrukiem jednostronnym

Oferujemy taśmy do pakowania z logo i nadrukiem indywidualnym od 1 do 6 kolorów lub w pełnym kolorze, z opcją rastrowania koloru lub wypełniania tła kolorem.

Dostępne także z opcją wydruku na folii przeźroczystej. Na specjalne zamówienie oferujemy taśmy z folii PCV, które są nieco bardziej wytrzymałe od klasycznie folii PP uzywanych do produkcji taśm zadrukowanych.

Podział taśm pakowych z nadrukiem:

  • Taśmy PP - klej kauczuk naturalny i nadruk do 3 kolorów
  • Taśmy PP - klej kauczuk hot-melt i nadruk do 3 lub 6 kolorów
  • Taśmy PP - klej akryl i nadruk do 3 lub do 6 kolorów
  • Taśmy PP - klej cichoodwijalny full color
  • Taśmy PP - klej SOLVENT akrylowy do chłodni i mroźni

Taśma z nadrukiem kauczuk naturalny, kod: TPN.SV

Supermocna taśma klejąca pakowa do bardzo ciężkich kartonów lub używania w chłodniach

Taśmy z nadrukiem na folii PP z klejem kauczuk naturalny

Taśma wymagających zastosowań przemysłowych z lakierowanym nadrukiem wykonanym na folii PP w maks. 3 kolorach, dedykowana dla wymagających użytkowników. Kauczuk naturalny to najmocniejszy klej dostępny na rynku. Minimalny nakład dla tego typu nadruku wynosi 216 rolek w szerokości 48mm.

Zastosowanie:

Taśma z nadrukiem kauczuk syntetyczny, kod: TPN.HMs

Uniwersalna taśma klejąca na nośniku PP z klejem hot-melt i opcją rastrowania koloru

Taśmy z nadrukiem na folii PP z klejem kauczuk syntetyczny

Taśma klejąca z dowolnym nadrukiem, do zaklejania średniej wielkości kartonów i paczek. Dedykowane do klejenia, znakowania i plombowania opakowań kartonowych i palet. Taśma w szerokości 48mm jest najczęściej wybieraną taśmą do zaklejania kartonów, używana wraz z dyspenserami ręcznymi.

Zastosowanie:

Taśma z nadrukiem z klejem akrylowym kod: TPN.ACs

Taśma do oklejania palet z klejem przeznaczonym do folii i kartonów powlekanych

Taśmy z nadrukiem na folii PP z klejem akrylowy

Taśma do pakowania lekkich kartonów i owijania palet, klej mało agresywny, wytrzymała folia. Dedykowane do oklejania palet, klejenia powierzchni foliowanych i zadrukowanych kartonów. Taśma ma grubość 48 mic. Minimalny nakład do wykonania nadruku wynosi 36 rolek w szerokości 48mm.

Zastosowanie:

Taśma cicho-odwijalna z nadrukiem full-color

Specjalna "cicha" wersja taśmy pakowej dla bardzo wymagających użytkowników

Taśmy cicho-odwijalne z nadrukiem do 6 kolorów lub w opcji full-color

Taśmy z folii PP z opcją nadruku w pełnym kolorze (od 720-1080 rolek) lub w palecie CMYK do 6 kolorów (od 720 rolek). Dedykowane tam, gdzie typowe taśmy są zbyt głośne podczas oklejania, a także w sytuacji konieczności wydrukowania grafik lub zdjęć na powierzchni taśmy.

Charakterystyka taśm cicho-odwijalnych z nadrukiem indywidualnym:

Folia ogrodzeniowa i ostrzegawcza z nadrukiem indywidualnym

Taśma bez kleju, wykonana z folii PE, nadruk do 6 kolorów z opcją raster + biały

Folia ogrodzeniowa i ostrzegawcza z nadrukiem indywidualnym

Wysokogatunkowe folie polietylenowe z indywidualnym nadrukiem, przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Oferowane w nawojach po 250 m. b. i 500 m. b. z białym tłem lub kolorowym. Maksymalna długość projektu (matrycy) wynosi 500mm.

Zastosowanie folii do odgradzania i wyznaczania stref:

Strona główna - przejdź

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych.