Folia odgrodzeniowa ostrzegawcza z nadrukiem

Folia PE z indywidualnym nadrukiem reklamowych, ostrzegawczym lub informującym o miejscach niebezpiecznych i wymagających uwagi. Mogą służyć jak folia ogrodzeniowa na czas wykopów, remontów dróg, miejsc zabezpieczonych przez służby miejscie, na czas imprez plenerowych, iventów sportowych i wsządzie tam, gdzie zaistniała potrzeba podzielenia terenu na strefy. Folie są oferowane w rolkach o szer. 75mm, 100mm i 150mm i w nawojach po 250m i 500m. Na białej folii można umiescią do 6 kolorów nadruku (opcja zalezna od wielkości wykonywanego nakładu). W zależności od potrzeb danego projektu, nadruk może być wykonany na grubej folii 80 mic.

Taśmy z indywidualnym nadrukiem
Taśmy winylowe do znakowania kolorami Materiały sztancowane z pianki, mikrogumy, filcu i innych Rzepy, magnesy i taśmy dwustronne do klejenia Stopki, nóżki i dystanse antypoślizgowe Taśmy maskujące samoprzylepne
folia-ostrzegawcza-pe Folia PE z nadrukiem

Materiał: Folia ostrzegawcza do druku PE
Grubość: 50 mic i 80 mic (grubość na specjalne zamówienie)
Szerokości: 75mm, 100mm, 150mm
Kolorystyka: od 1 do 6 kolorów nadruku, zależnie od nakładu
Długoł‚›ą matrycy: 500mm

folia-ostrzegawcza-pe

Folia ostrzegawcza

Materiał: Folia ogrodzeniowa PE do druku
Grubość: 50 mic
Szerokości: 75mm, 100mm, 150mm
Kolorystyka: od 1 do 6 kolorów nadruku, zależnie od nakładu
Długoł‚›ą matrycy: 500mm

folia-ogrodzeniowa-pe

Folia ogrodzeniowa

Folie ogrodzeniowe z indywidualnym nadrukiem służą do zabezpieczania miejsc niebezpiecznych, miejsc wymagających uwagi i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i sportowych. Taśmą ogrodzeniową można dzielią przestrzeł‚„ na sektory lub odgradzać ją od siebie, wykorzystując przy tym powierzchnie folii jako nośnik reklamowy.