Taśmy ostrzegawcze i folie

Taśmy ostrzegawcze do zabezpieczania i znakowania miejsc miejsc wymagających uwagi, niebezpiecznych, placów budowy, miejsc odbywania się imprez sportowych i plenerowych, jak również do wyznaczania ciągów komunikacyjnych i znakowania ostrych krawędzi na halach i magazynach przemysłowych; m.in. do znakowania ramp, podjazdów, do znakowania miejsc z gaśnicami i innych definiowanych przez przepisy BHP. Taśmy ostrzegawcze nie wymagają dodatkowych narzędzi do aplikacji, wystarczy odwinąć taśmę z rolki, dzięki czemu stosowanie jest bardzo proste, szybkie i wygodne

W naszej ofercie można znaleźć folie ostrzegawcze w roli bez kleju (z indywidualnym nadrukiem) taśmy ostrzegawcze odblaskowe, klasyczne dwukolorowe taśmy z PCV lub folie pocięte według wzoru (narożniki, kątowniki, linie proste)

Taśmy ostrzegawcze ::MIERZEJEWSKI::
Taśmy winylowe do znakowania kolorami Materiały sztancowane z pianki, mikrogumy, filcu i innych Rzepy, magnesy i taśmy dwustronne do klejenia Stopki, nóżki i dystanse antypoślizgowe Taśmy maskujące samoprzylepne

Taśmy ostrzegawcze i ogrodzeniowe

Taśmy ostrzegawcze z nadrukiem wykonane z folii PE, służą do zabezpieczania miejsc niebezpiecznych, miejsc wymagających uwagi lub wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i nie tylko. Taśmą ogrodzeniową można dzielić przestrzeń na sektory lub odgradzać ją od siebie.

Nadrukiem może być dowolna grafika (logo firmy, napis, hasło reklamowe) w maksymalnie 3 kolorach. Taśmy standardowo mają kolor biały, można je pokrywać jednak innym kolorem (tzw. apla)

Oferujemy także taśmę ostrzegawczą odblaskową, służącą do oklejania miejsc wymagających uwagi w warunkach ograniczonej ilości światła. Specjalna powłoka odbija światło w ciemnościach. Laminat chroni przed UV i wpływem warunków atmosferycznych. Taśmy dostępne w szerokości 50mm i 100mm. Jednolite: biały, żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, czarny oraz odblaskowe
Dwukolorowe: biało-zielone, czarno-żółte, biało- czerwone, także kolory odblaskowe

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze odblaskowe PET

Taśmy ostrzegawcze odblaskowe

Samoprzylepne folie ostrzegawcze w roli o właściwościach odblaskowych dostępne na nośniku z folii PET lub w formie taśmy drogowej żółtej.

Taśma ostrzegawcza odblaskowa posiada permanentny klej

Taśmy ostrzegawcze bez kleju z indywidualnym nadrukiem - folia bez kleju

Taśmy ostrzegawcze ogrodzeniowe z nadrukiem

Samoprzylepne folie ostrzegawcze PE bez kleju, do odgradzania miejsc, dzielenia przestrzeni na strefy i znakowanie. Na folii ogrodzeniowej można umieścić logo firmy z dowolnym napisem lub znakiem ostrzegawczym.

Na folii ogrodzeniowej można wydrukować do 6 kolorów przy zamówieniu min. 25 000 m. b. i 3 kolorów przy zamówieniach min. 2500 m. b.

Taśmy do znakowania dwukolorowe

Taśmy ostrzegawcze dwukolorowe samoprzylepne

Typowe taśmy samoprzylepne winylowe PCV do znakowania podłóg i ścian w warunkach przemysłowych, zgodnie z zasadami BHP, dostępne w opcji czerwono-białej lub żółto-czarnej w dowolnych szerokościach. Klej odporny na chemikalia, wodę, intensywne użytkowanie - nie zostawia śladów do usunięciu.

Taśmy do znakowania  ostrzegawcze jednokolorowe

Taśmy ostrzegawcze jednokolorowe

Taśmy winylowe ostrzegawcze do znakowania hal i magazynów oraz odznaczania miejsc wymagających uwagi. Dostępne dowolnych szerokościach w kolorze białym, żółtym, zielonym, czerwonym, pomarańczowym, szarym, czarnym, niebieskim. Możliwość usunięcia taśmy i wymiany bez pozostawiania śladów kleju, nawet po wielu miesiącach.

Taśmy i folie ostrzegawcze do znakowania

  • Taśmy ostrzegawcze samoprzylepne w pasy
  • Taśmy znakujące samoprzylepne na nośniku z PVC
  • Samoprzylepne taśmy PCV w różnych kolorach

 

Taśmy do znakowania kolorami, ostrzegawcze i ogrodzeniowe

Taśmy pakowe z nadrukiem - folia PP i PVC

Taśmy z nadrukiem do znakowania paczek

Szerokość taśm: 24mm, 48mm, 72mm, 144mm

Nadruk: dowolny do 6 kolorów

Folie ogrodzeniowe z dwolnym nadrukiem - bez kleju

Taśmy ostrzegawcze ogrodzeniowe z nadrukiem

Szerokość taśmy: 75mm, 100mm, 150mm

Nadruk: dowolny do 6 kolorów + biały

Kolorowe taśmy PVC do znakowania, izolacji, maskowania

Taśmy PVC do znakowania kolorami

Szerokość: dowolna od 10mm do 1250mm

Kolory: czerwony, biały, niebieski, żółty...

Taśmy naprawcze tkaninowe z folią PE

Taśmy maskujące i naprawcze duct-tape

Szerokość: dowolna od 10mm do 1000mm

Kolory: czerwony, biały, niebieski, żółty...

Taśmy odblaskowe

Taśmy ostrzegawcze odblaskowe PET

Szerokość: 50mm i 100mm

Kolory: żółty, czerwony, żółto-czarny, biało-czerwony, niebieski, pomarańczowy