Rzep typu haczyk

Rzepy typy haczyk są stosowane głównie z rzepami typu pętelka, tworząc komplet spinający się ze sobą. Haczyki rzepowe są oferowane w postaci taśm o szerokości 10mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm, 38mm, 50mm, 100mm, 150mm lub kółeczek o średnicy od 10mm do 146mm lub w kształcie wykrawanych według projektu. Dostępność danej szerokości jest zależna od wielkości zapotrzebowania ilościowego i rodzaju tworzywa lub włókna z jakiego są wykonane. W naszym asortymencie znajda Państwo rzepy nylonowe typu haczyk (typowa tkanina nylonowa) lub rzepy typu haczyk z tworzywa plastikowego (niskoprofilowany polipropylen lub poliamid). Rzepy plastikowe są dedykowane jako zamkniecia dla opakowań, dla pozostałych zastosowań najlepszych rozwiazaniem jest typowy rzep nylonowy.

Taśmy rzepowe samoprzylepne
Taśmy winylowe do znakowania kolorami Materiały sztancowane z pianki, mikrogumy, filcu i innych Rzepy, magnesy i taśmy dwustronne do klejenia Stopki, nóżki i dystanse antypoślizgowe Taśmy maskujące samoprzylepne
Rzepy z klejem kauczukowym lub akrylowym

Rzepy typu haczyk 2.2mm (tekstylny, standardowy)

Oferowane w opcji nylonowej lub plastikowej

RZEP PREMIUM (klej akryl modyfikowany) - Rzep wykonany na bardzo silnie klejącej taśmie dwustronnej żelowej (odporny na działanie warunków atmosferycznych, wilgoci, UV i starzenia). Moc klejenia zwieksza się z czasem.

RZEP STANDARD (klej kauczuk) - Rzep na kleju HENKEL dedykowany do większości powierzchni, m.in. papieru, drewna, metalu, gumy, skór, tkanin. Agresywny i szybko chwytający do podłoża. Klej podatny na działanie UV.

RZEP WSZYWANY (bez kleju) - Rzep klasyczny, bez warstwy samoprzylepnej, przeznaczony do zastosowań w produkcji odzieży, kombinezonów, mundurów oraz sprzętu medycznego i sportowego. Możliwe kolory: szary jasny, szary ciemny, żółty-fluor, brązowy, granatowy, niebieski, oliwkowy (wojskowa zieleł‚„), czerwony, burgund, beżowy i słoneczny żółty oraz czarny i biały.

Rzepy z klejem kauczukowym lub akrylowym

Rzepy haczyk 1.1mm lub 0.6mm (niskoprofilowane)

Oferowane w opcji plastik polipropylenowy 1.1mm lub plastik poliamidowy 0.6mm

Rzepy oferowane w rolkach o szerokości 20mm, 25mm, 50mm, 100mm i w nawojach po 50 m. b. Charakteryzują się mniejszą siłą spiania i dużą odpornością na siły ścinania, występują w opcji samoprzylepne lub do wszywania, w kolorze czarnym lub białym.

Rzepy haczykowe można łączyć w komplety z rzepami typu:

  • welur
  • pętelka

Zastosowania rzepów w produkcji i w przemyśle:

  • medycznym
  • sportowym
  • odzieżowym
  • reklamowym
  • poligraficznym
  • meblowym
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach