Rzep dwustronny

Dwustronne taśmy montażowe nylonowe w rzepami męskimi typu haczyk w spodniej części taśmy i żeł‚„skimi rzepami typu pętelka po drugiej stronie taśmy.

rzep-dwustronny Rzep dwustronny

Materiał: nylon z haczykami po jednej i pętelkami do drugiej stronie taśmy
Szerokości: 10mm, 20mm, 25mm, 50mm
Kolorystyka: czarne lub białe
Sztancowanie: klamry do kabli - paski

rzep-dwustronny

Taśma rzepowa dwustronna

Materiał: Rzep nylonowo-welurowy
Szerokości: ok. 15mm (zrółżnicowany kształt)
Długość pasków: 100mm, 150mm, 300mm
Forma: paski w wysztancowaną klamrą

rzep-dwustronny-do-kabli

Rzepy dwustronne

Rzepy dwustronne w rolce służą do wiazkowania kabli, przewodów, do spinania ze sobą roł‚›lin i innych tego typu zastosowań. Występują w opcji białej lub czarnej. Rzepy dwustronne to taśma, która po obu stronach (gółra i dółł) ma kolejno: pętelki i haczyki, dzięki czemu taśma łączy się sama ze sobą, tworząc jednoczęściowy system montażowy.

Na specjalne zamówienie, zamiast haczyków, na jednej ze stron taśmy nylonowej mogą, zamiennie, znaleł‚şą się grzybki - zapewnieją znacznie większą siłą rozczepiania rzepów, charakteryzują się jednak niską trwałością.

Rzepy dwustronne sztancowane na paski służą do wiazkowania kabli, przewodów, do spinania ze sobą roł‚›lin itp. zastosowań. Występują w opcji białej lub czarnej. Rzepy dwustronne to taśma, która po obu stronach (gółra i dółł) ma kolejno: pętelki i haczyki, dzięki czemu taśma łączy się sama ze sobą, tworząc jednoczęściowy system montażowy.