Wykładzina podłogowa molet

Wykładzina antypoślizgowa guma MOLET to wykładzina, wykonana z litego kauczuku, służąca do zabezpieczania podłóg i posadzek. Posiada właściwości wysoce antypoślizgowe, wykładzina jest wodoodporna. Przeznaczona do stosowania jako podkład antypoślizgowy zarówno w warunkach przemysłowych jak i w biurach, korytarzach czy w budynkach użytecznosci publicznej. Guma posiada strukturę antypoślizgową (kółka MOLET) od strony wierzchniej i chropowatą strukturę od strony spodniej. Wykładzina antypoślizgowa występuje w kolorze czarny, ale na specjalne zamówienie możemy zrealizować inny kolor. Guma MOLET jest oferowana w szerokości 1400mm z metra lub w roli, w grubości 3mm lub 4mm

Wykładzina antypoślizgowa Wykładzina antypoślizgowa

Materiał: Guma twarda (65°Shor A) antypoślizgowa wodoodporna
Struktura: wypukłe kółka w kształcie płaskiego stożka
Szerokość: 1400mm
Maksymalna długość roli‡: 10 m. b.
Minimalne zamówienie: 10 m. b.
Kolor: czarny

Wykładzina gumowa MOLET

Guma MOLET czarna

Rodzaje gumy

Guma może posiadać różne właściwości, formę i twardość. Od standardowych rozwiązań przemysłowych po gumy olejoodporne i kwasoodporne - lite, porowate i mikroporowate, ryflowane.

Gumy sztancowane, wykładziny i taśmy uszczelkowe

Oferujemy wyroby gumowe w roli, w postaci arkuszy, w formie elementów sztancowanych i wykrawanych według określonego kształtu, w postaci profili i taśm samoprzylepnych.

Charakterystyka wykładzin podłogowych z gumy MOLET

Wykładziny antypoślizgowe gumowe są przeznaczone do wykładania podłóg w pomieszczeniach, pojazdach i maszynach. Nie zaleca się narażania gumy MOLET na ciągłe działanie bezpośrfednich promieni słonecznych i UV.

Wykładziny gumowe podłogowe MOLET można wykładać na beton, metal, drewno, szkło i mocować na pomocą klejów dostępnych w formie taśm dwustronnie klejących dostęnych w dowolnych szerokościach, w opcji permanentnej (przyklejanie na stałe) lub opcji z klejem tymczasowym - do łatwej i szybkiej aplikacji oraz demontażu bez pozostawiania śladów kleju.

W przypadku używania taśm dwustronnych i taśm żelowych do mocowania gumy, zaleca się uprzednio rozłożyć wykładzinę na powierzchni i pozostawić na jakiś czas w celu lepszego dopasowania i "ułożenia się" materiału.

Wyroby gumowe

Uszczelki gumowe samoprzylepne

Uszczelki gumowe z klejem

Kolor: czarny

Szerokość: od 7mm do 1400mm

Profile i kształtki gumowe samoprzylepne

Profile gumowe bez kleju oraz sztance z klejem

Kolor: czarny

Kształty: do uzgodnienia