Uszczelki piankowe

Taśmy wodoodporne
samoprzylepne

Taśma napraszwcza odporna na wodę

Konfekcjonujemy różnego rodzaju taśmy klejące odporne wodę, także wodę morską, przezaczone do zadań związanych ze sklejaniem, maskowaniem i izolowaniem w celu uzyskania szczelności połączenia.

Taśmy dwustronne wodoodporne

Oferujemy taśmy, folie i siatki dwustronnie klejące do zastosowań wymagających zachowania szczelności w różnych klasach wodoodporności.

Folie zabezpieczające ochronne samoprzylepne

Taśmy foliowe w szerokości do 1500mm stosowane do zabezpieczania powierzchni na czas remontów, np. jachtów. Tego typu folia jednostronnie przylepna nie zostawia śladów po odklejeniu i jest odporna na słoną wodę.

Taśmy podłogowe i na ścianę

Oferujemy taśmy samoprzylepne do znakowania kolorami (żółto-czarne, biało-czerwone lub jednokolorowe) do stosowania na posadzkach i ścianach w warunkach przemysłowych. Są to taśmy znakujące winylowe, odblaskowe, antypoślizgowe lub odgrodzeniowe z indywidualnym nadrukiem.

Taśmy naprasze tkaninowe powlekane wodoodporną warstwą polietylenu

Taśmy naprawcze tekstylne są wyjątkowo odporne mechanicznie, dzięki zbrojeniu z siatki. Wierzchnia warstwa taśmy jest pokryta kolorową warstwą polietylenu, który chroni nośnik oraz klej przed wływem wody i czynników atmoferycznych. Taśmy są używane do napraw, maskowania, owijania kabli i przewodów, wiązkowania, uszczelnień, przy budowie scenografii, estrad, do przyklejania i mocowania choreografii. Dostępne w kolorze biały, srebrnym, czarnym, niebieskim, zielonym jasnym, zielonym ciemny, żółtym, czerownym, brązowym, szarym lub matowym czarnym.