Taśmy do maskowania ram okiennych

Pomarańczowe taśmy samoprzylepne maskujące nie zostawiające śladów kleju do 30 dni w wersji gładkiej lub zbrojonej włóknem (taśma zbrojona siatką tkaninową lepiej przylega do powierzchni, co niweluje "zaciekanie").

Taśmy maskujące pomarańczowe (tzw. tynkarskie) służą do maskowania i ochrony różnego rodzaju powierzchni (ALU, PVC, drewno, powierzchnie z kamienia, gliny) przed zabrudzeniem podczas prac budowlanych i napraw; tynkowania, zabezpieczania szczelin w tynkach, wykończeń powierzchni tynkowanych.

Taśmy w zależności od nośnika (PVC lub zbrojenie z tkaniny) pozwalają na maskowanie zarówno gładkich jak i mocno nierównych i chropowatych powierzchni jak tynki i cegły, co pozwala na użytkowanie taśmy w wielu zastosowaniach, przede wszystkim podczas prac budowlanych. Odfporność na UV do 6 miesięcy.

Taśmy maskujące pomarańczowe (tzw. tynkarskie) służą do maskowania i ochrony różnego rodzaju powierzchni (ALU, PVC, drewno, powierzchnie z kamienia, gliny)

Taśmy pomarańczowe maskujące na zewnątrz

Taśmy pomarańczowe maskujące na zewnątrz
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach