Dowolne szerokości taśm klejących - do 1600mmTaśma dwustronna piankowa do ciężarków samochodowychGilotyna do cięcia taśm z przekładkąWykrawanie pianki dwustronnie klejącejAplikatory do nakładania taśm dwustronnychSupermocna taśma piankowaTaśma do wykładzin - dwustronna tkaninowaDowolne kształty z taśm dwustronnychKółeczka z listkiem z taśmy dwustronnejPianki dwustronne montażowe

Taśma dwustronna do luster

Firma MIERZEJEWSKI oferuje dowolne formaty i szerokości taśm piankowych montażowych do luster meblowych. Taśma dwustronna do luster jest stosowana przy mocowaniu lustra, w celu odpowiedniego wypozycjonowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo typowe pianki dwustronnie klejące na kleju akrylowym (biała pianka polietylenowa, klej akryl po obu stronach, przekładka czerowana - czasem używamy przekładki zielonej) lub pianki dwustronne na kleju kauczukowych (biała pianka polietylenowa, klej kauczukowy po obu stronach, przekładka w kolorze miodowym lub białym). Taśmy akrylowe odznaczają się większą siłą klejenia w przypadku poiwerzchni szklanych, ale klej uzuskuje pełną moc w ciągu 24h od naklejenia (w momencie przyklejenia osiąga około 60-70% docelowej adhezji, wraz z upłymem czasu - zwiększa swoją przylepność).

W przypadku taśm piankowych na kleju kauczukowym - docelową siłę klejenia uzyskujemy natychmiast po nałożeniu taśmy, jednakże pianka z klejem kauczukowym może być bardzo podatna na obciążenia punktowe i nie jest nalepszym rozwiązaniem w przypadku klejenia do szkła czy lustra, warto jednak zauważyć, że takie rozwiązanie też ma swoich zwolenników.

Taśmy montażowe piankowe do luster

Taśmy piankowe sklejania szkła i pleksi

Taśma piankowa do luster (klej akrylowy, model TDPE.001)

Taśma piankowa do luster (klej akrylowy, model TDPE.001)

Najwyższej jakości taśma do montażu luster, do sklejania ze sobą tworzyw sztucznych, aluminium, szkła, wszelkiego rodzaju powierzchni metalowych i lakierowanych. Odznacza się dużą siłą klejenia i odpornością na siły ścinania.

Spieniony akryl w kolorze przeźroczystym

Spieniony akryl w kolorze przeźroczystym

Najwyższej jakości taśma dwustronnie klejąca wykonana z czystego akrylu, służy do łączenia ze sobą szkła, aluminium i tworzyw sztucznych. Przeznaczona do materiałów twardych, przystosowana do pracy w warunkach przemysłowych, odporna na UV i starzenie.

Taśmy piankowe montażowe

Pianka na bazie polietylenu lub akrylu spienionego

Taśmy montażowe piankowe mają bardzo dobre właściwości klejące i amortyzujące, pełnią także rolę uszczelnienia łączonych ze sobą (klejonych) powierzchni. Pianka PE bardzo dobrze klei się do ściany.

Rodzaje taśm piankowych dwustronnie klejących

Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach