Taśmy 3M Dual-Lock z pianką 3M VHB

Taśmy 3M Dual Lock to montażowe taśmy samoprzylepne z charakterystycznymi grzybkami, które po złączeniu ze sobą tworzą stabilne łączenie, które może zostać kilkaset lub kilkatysięcy razy rozłączone i połączone.

Działanie jest podobne jak w przypadku tradycyjnych, tkaninowych rzepów. Rzepy przemysłowe Dual Lock firmy 3M rozwiązuje problem mocowania wszelkiego rodzaju elementów, urządzeń, akcesoriów, które wymagają z czasem demontażu lub wymiany.

Taśma 3M dual-Lock ::MIERZEJEWSKI::

Taśmy montażowe 3M Dual-Lock

Rzepy przemysłowe Dual-Lock to alternatywny sposób łączenia, który eliminuje użycie śrub, wszelkiego rodzaju zatrzasków, zapięć, wkrętów. Szczególnie dedykowany do używania w pomieszczeniach, do przyklejania na powierzchniach chropowatych i nierównych; do montażu wszelkiego rodzaju paneli, akcesoriów np. do monitorów komputerowych.

Taśma montażowa piankowa 3M przyklejanie do różnego rodzaju powierzchni, nie tylko chropowatych ale także gładkich, doskonale trzyma się tworzyw sztucznych, papieru, tektury, drewna, szkła, powierzchni malowanych proszkowo. Używany przy konserwacjach, naprawach, przy montażu gablot sklepowych, przy organizacji wystaw, w przemyśle meblowym, elektronicznym i elektrycznym, czy nawet w budownictwie. Można go stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Taśmy do montażu tymczasowego tablic, urzadzeń, dozowników

Dual-Lock 3M SJ-3550 to rzep przemysłowy na podkładzie z pianki montażowej, białej na kleju akrylowym, który pozwala na przyklejanie do różnego rodzaju powierzchni chropowatych i gładkich, szczególnie dedykowana do powierzchni malowanych proszkowo, powlekanych, do wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, ale także do metalu, stali, szkła, tworzyw sztucznych. Może okazać się bardzo przydatny przy konserwacjach, naprawach, przy montażu gablot sklepowych, przy organizacji wystaw, w przemyśle meblowym, elektronicznym i elektrycznym, czy nawet w budownictwie. Można go stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Taśmy łączeniowe  przemysłowe 3M 3540

Taśma Dual-Lock 3M SJ-3540

Taśma grzybkowa montażowa z klejem kauczukowym o dużej odporności na siły ściania, do zastosowań wewnętrznych; do wieszania paneli, urządzeń, tablic. Taśma dzięki specjalnie wyprofilowanym grzybkom, może funkjonować jak rzepy - taśmę można łączyć ze sobą i rozłączać.

Taśmy łączeniowe montażowe 3M 3550

Taśma Dual-Lock 3M SJ-3550

Taśma montażowa z tworzywa pokrytego specjalinymi grzybkami, które tworzą system spinania, podobny do rzepów. Nośnikiem Dual-Lock SJ-3550 jest taśma dwustronna 3M VHB ze spienione akrylu. Dedykowana do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, do przyklejania na szkło, aluminium, tworzywa sztuczne, do klejenia do ściany.

Taśmy 3M niskoprofilowe SJ-4570

Dual-Lock 3M THIN (niski profil)

Alternatywa na modelu SJ-3550 i SJ-3540 z niskoprofilowanymi grzybkami w kolorze transparentnym, samoprzylepna, z silnym klejem montażowym. Oferowane w taśmie lub w postaci sztancowanej (kółeczka fi13mm)

taśmy montażowe grzybkowe z tworzywa

  • Rzepy w rolce i sztancowane
  • Dual-Lock z pianką montażową 3M VHB
  • Rzepy Dual-Lock z pianką montażową 3M VHB

Rzepy samoprzylepne montażowe

Rzepy montażowe 3M Dual-Lock

Rzepy montażowe 3M DUAL-LOCK

Szerokości taśm: 25mm

Rodzaj zapięcia: grzybki plastikowe

Rzepy samoprzylepne w taśmie

Rzepy w roli - KLEJ STANDARD

Szer.i [mm]: 10,16,20,25,30,38,50,100,150

Rodzaj zapięcia: haczyk, pętelka, grzybek, welur

Rzepy montażowe samoprzylepne w taśmie

RZEPY SAMOPRZYLEPNE - PREMIUM

Szerokości: 20mm, 25mm, 50mm, 100mm, 150mm

Rodzaj zapięcia: haczyk lub pętelka

Rzepy samoprzylepne niskoprofilowane plastikowe

Rzepy niskoprofilowane poliamidowe

Szerokości taśm: 20mm, 25mm, 50mm

Rodzaj zapięcia: haczyki w kształcie kotwic

Rzepy samoprzylepne okrągłe i sztancowane

KÓŁECZKA SAMOPRZYLEPNE Z RZEPA

Średnica: 13mm, 16mm, 19mm, 22mm, 33mm

Rodzaj zapięcia: haczyk lub pętelka