Taśmy  klejące i samoprzylepne ::MIERZEJEWSKI::

Taśmy odblaskowe konturowe

Firma MIERZEJEWSKI oferuje samoprzylepne taśmy oblaskowe z laminowanej folii PET 175µ, przeznaczone do znakowania w warunkach przemysłowych, odporne na warunki atmosferyczne, oleje, UV i starzenie. Taśma odblaskowa jest dostępna w kolorze żółty, czerwonym, żółto-czarnym, biało-czerwonym, niebieskim, pomarańczowym i białym. Taśmy można przyklejać bezpośrednio na powierzchnię, bez użycia dodatkowych narządzi czy kleju. Doskonale sprawdzają się przy znakowaniu ramp, rusztowań, bram wjazdowych, słupków parkingowych, pojazdów, maszyn i urządzeń, jak równiez do znakowania miejsc występowania sprzętu gaśniczego (wersja w kolorze biało-czerwonym).

Właściwości taśm z folii odblaskowej samoprzylepnej

Folia odblaskowa jest odporna na warunki atmosferyczne, UV, starzenie (nośnikiem taśmy jest wytrzymała folia PET). Taśmy odblaskowe są przeznaczone do oklejania miejsc wymagających uwagi, w warunkach ograniczonej ilości światła. Specjalna powłoka odbija światło, a laminat zabezpiecza powierzchnią przed wycieraniem i wpływem warunków atmosferycznych.

Folia odblaskowa jest nośnikiem różnokolorowych taśm samoprzylepnych ostrzegawczych do znakowania kolorami w warunkach przemysłowych, a także na pojazdach i budynkach - źródłem odblasku jest strumień‚„ padającego światła.

Taśmy z folii odblaskowej stosuje się głównie na ścianach, podłogach, samochodach, ramach budynków, także na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się również dwukolorowe (biało-zielone i biało-czerwone) taśmy z folii fotoluminescencyjn (gromadzą i oddają światło - folia świeci w nocy) oraz samoprzylepne taśmy antypoślizgowe "świecące" w ciemności, do przyklejania na chody i podłogi w warunkach przemysłowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków (odporne na niskiej temperatury.

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna fluorescencyjna

Taśmy antypoślizgowe "świecące" w ciemności

Specjalna wersja taśmy antypoślizgowej samoprzylepnej, pokrytej utwardzonym piaskiem kwarcowym (struktura papieru ściernego) posiadającym właściwości fluorescencyjne. Tego typu taśma antypoślizgowa magazynuje światło i "świeci" w ciemności. Szer. 19, 25, 50 i 100mm. Odporna na UV, wodę, wilgoć, oleje, -30°C+110°C

Taśmy fotoluminescencyjne znakujące świecące w ciemności

Taśmy fotoluminescencyjne znakujące "świecące" w ciemności

Samoprzylepna folia fluorescencyjna gromadzi światło i oddaje je w ciemności. W naszej ofercie znajdują się taśmy o szerokości 50 mm w opcji dwukolorowej (ukośne pasy biało-czerwone lub biało-zielone).

Charakterystyka taśm odblaskowych

Taśmy odblaskowe samoprzylepne
  • Nośnik z samoprzylepnej folii PET odpornej na UV
  • Szerokości taśm: 50mm lub 100mm
  • Długość taśm: od 1m do 23m
  • Grubość: 0.15mm - wytrzymała folia PET, laminowana + klej
  • Kolory folii: biało-czerwona, żółto-czarna, czerwona, biała, żółta, pomarańczowa, niebieskia
  • Odporność na wilgoć, warunki atmosferyczne, woda, chemikalia, smary i oleje, UV

Charakterystyka taśm odblaskowych

Oferujemy taśmy samoprzylepne fotoluminescencyjne w kolorze biało-czerwonym i biało-zielonym a także taśmy antypoślizgowe fotoluminescencyjne w kolorze naturalnym.

Folia oblaskowa samoprzylepna
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach