Taśmy ochronne do lakierni do 240°C

Taśmy maskujące samoprzylepne służące do maskowania powierzchni w procesie malowania proszkowego, dostępne w dowolnych szerokościach lub w postaci kształtów wykrawanych. Taśma poliestrowa oparta jest o klej silikonowy, antykorozyjny, nie pozostawiający śladów na klejonych powierzchniach, wytrzymujący wysokie temperatury związane z malowaniem proszkowym. Taśma do lakierni jest odporna na rozpuszczalniki i zapewnia izolację elektryczną. Wytrzymałość dielektryczna taśmy wynosi 4KV, natomiast grubość 60µ. Występuje w kolorze zielonym transparentnym.

Folia ochronna poliestrowa do lakierni proszkowej

Folia PET z klejem antykorozyjnym silikonowym odpornym na temperaturydo 200-240°C, chemikalia, rozpuszczalniki. Zapewnia izolację elektryczną i antykorozyją.

Folia PET zielona jest oferowana w rolkach o szerokości od 3mm do 1000mm lub w postaci elementów sztancowanych z arkusza lub na roli (dowolne kształty wykonane na podstawie rysunku technicznego lub typowe kształty w postaci okrągłej lub kwadratowej).

Taśmy maskujące poliestrowe służą do maskowania powierzchni w procesach malowania proszkowego, anodowania i powlekania. Folia wytrzymuje do 200-240°C i nie pozostawia po sobie śladów kleju do usunięciu. Taśma może pracować w wymagających warunkach i wysokich temperaturach zachowując przy tym doskonałą odporność termiczną i chemiczną oraz elastyczność.

Folia poliestrowa do lakierni
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach