Taśmy Dual-Lock z pianką 3M VHB

Taśmy 3M Dual Lock to montażowe taśmy samoprzylepne z charakterystycznymi grzybkami, które po złączeniu ze sobą tworzą stabilne łączenie, które może zostać kilkaset lub kilkatysięcy razy rozłączone i połączone. Działanie jest podobne jak w przypadku tradycyjnych, tkaninowych rzepów. Rzep przemysłowy Dual Lock, rozwiązuje problem mocowania wszelkiego rodzaju elementów o znacznej wadze; tablic reklamowych, urządzeń, akcesoriów, które wymagają z czasem demontażu lub wymiany.

Taśma 3M dual-Lock ::MIERZEJEWSKI::

Rzepy przemysłowe Dual-Lock to eliminuje użycie śrub, wszelkiego rodzaju zatrzasków, zapięć, wkrętów. Taśmy grzybkowe są używane do montażu wszelkiego rodzaju paneli, tablic reklamowych, podajników, dyspenserów, akcesoriów np. do monitorów komputerowych czy też mocowanych do deski rozdzielczej.

Zastosowany klej, doskonale trzyma się tworzyw sztucznych, papieru, tektury, drewna, szkła, powierzchni malowanych proszkowo, ceramiki. Nośność pod katem sił ścianania, wynosi 144g/cm2. Rzepy grzybkowe w przekroju, są zbudowane z łodyg w kształcie grzybków, które spinają się ze sobą po złaczeniu. Tego typu taśmy, mogą pracować nawet do 1000 cykli otwierania i zamykania.

Taśmy łączeniowe  przemysłowe 3M 3540

Taśma grzybkowa STANDARD SJ3540

Taśma grzybkowa montażowa z klejem kauczukowym o dużej odporności na siły ściania, do zastosowań wewnętrznych; do wieszania paneli, urządzeń, tablic. Taśma dzięki specjalnie wyprofilowanym grzybkom, może funkjonować jak rzepy - taśmę można łączyć ze sobą i rozłączać.

Taśmy łączeniowe montażowe 3M 3550

Taśma grzybkowa PREMIUM SJ3550

Taśma montażowa z tworzywa pokrytego specjalinymi grzybkami, które tworzą system spinania, podobny do rzepów. Nośnikiem Dual-Lock SJ-3550 jest taśma dwustronna 3M VHB ze spienione akrylu. Dedykowana do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, do przyklejania na szkło, aluminium, tworzywa sztuczne, do klejenia do ściany.

Taśmy 3M niskoprofilowe SJ-4570

Taśma grzybkowa niskoprofilowa SJ4570

Alternatywa na modelu SJ-3550 i SJ-3540 z niskoprofilowanymi grzybkami w kolorze transparentnym, samoprzylepna, z silnym klejem montażowym. Oferowane w taśmie lub w postaci sztancowanej (kółeczka fi13mm)

Zastosowanie taśm grzybkowych dual-lock

Guma olejoodporna mikroporowata EPDM
  • Mocowanie tablic reklamowych
  • Mocowanie akcesoriów do dewski rozdzielczej
  • Montaż paneli
  • mocowanie podajników i dyspenserów
  • Mocowanie kamer sportowych
  • Montaż ekspozycji, dyspenserów i próbników
  • jako alternatywa dla rzepów haczyk+pętelka
  • pięciokrotnie mocniejsze od tradycyjnych rzepów
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach