Taśma dwustronna do folii paroizolacyjnej

Silnie klejącę uszczelniające taśmy dwustronne wykonane z modyfikowanego kleju akrylowego, zbrojonego siatką, przeznaczone do sklejania, łączenia i napraw folii budowlanych i paroizolacyjnych. Taśma charakteryzuje się dużą siłą klejenia i odpornością na temperatury -40+120°C oraz wodę, wilgoć, oleje, czynniki atmosferyczne, starzenie i UV.

Taśmy dwustronne TDM.1831 do folii paroizolacyjnej docinamy do dowolnie wybranej szerokości. W naszej ofercie są również dostępne dwustronne taśmy uszczelniajace butylowe do uszczelniania i łączenia paroizolacji oraz taśmy jednostronnie klejące metalizowane. Oferujemy także samoprzylepne taśmy aluminiowe oraz taśmy jedostronnie klejące naprawcze do folii budowlanych.

Taśma dwustronna do folii paroizolacyjnej
Taśma TDM.1831 - do folii budowlanych, filcu, gumy, pianki, do folii budowlnych i paroizolacyjnych

Taśma do folii budowlnych i paroizolacyjnych

Silnie klejąca i wytrzymała taśma dwustronna TDM.1831

Taśma TDM.1831 doskonale radzi sobie ze sklejaniem folii polietylenowych, budowlanych i paroizolacyjnych, można ją kleić także do tynków, betonu, ścian kartonowo gipsowych, skór i tkanin syntetycznych. Stosowana także do montażu wykładzin.

Taśma montażowa TDM.1831 jest stosowana do:

  • przyklejanie krawędzi wykładzin do ścian lub posadzek betonowych
  • naprawa, łączenie i sklejanie folii budowlanych i paroizolacyjnych, polietylenowych i PCV
  • tablic reklamowych, informacyjnych, znamionowych, imiennych
  • Szerokość: od 5 do 1020mm
  • Siła klejenia: 35N/25mm
  • Temperatura pracy: -30/+100°C
Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach