Kropki klejowe na roli

Nasz Firma oferuje najróżniejsze materiały montażowe do klejenia papieru, folii, tworzyw sztucznych, metali, drewna itp. Produkty te występują w postaci wykrojników, taśm, żelków, błon klejowych. Mogą być używane zarówno do czasowego mocowania jak i trwałego montażu, który może zastępić nawet nity czy śruby (taśma akrylowa).

Taśmy dwustronnie klejące ::MIERZEJEWSKI::

Kropki klejowe

Punkty kleju oferujemy w rolkach po 5000 szt i 4000 szt lub w kartonowych aplikatorach.

Kropki klejowe to punkty do mocowania plastikowych kart, dodatków do gazet, ulotek, do wklejania i insertowania próbek, plakatów, wlepek itp. Najczęściej używane do wklejania tych elementów do gazet, czasopism i folderów reklamowych.

Są zróżnicowane pod względem siły klejenia, od łatwo usuwalnych i po punkty klejowe z agresywnego kleju, dedykowane do większych gadżetów i elementów o dużej wadze

Błony klejowe I powlekanie klejem

Taśmy transferowe to cienkie taśmy dwustronnie klejące na podłożu włókninowym lub innym łatwo przerywającym się, które spełniają rolę błony klejowej z mozliwością aplikacji za pomoca aplikatora lub aplikacji ręcznej.

Używane do mocowania, montowania i laminowania, gdy wymagane jest mocne oraz trwałe łączenie papieru, także laminowanego, folii, tworzyw sztucznych, PCV, PET, tkanin, pianek, kliszy itp

Taśma dwustronna do przyklejania tymczasowego

Dwustronna taśma ze zróżnicowanym klejem (silnym z jednej strony i słabszym, nie zostawiającym śladów z drugiej strony). Wykorzystywana do przyklejania tymaczasowego wykładzin podłogowych,, plakatów, tablic reklamowych itp.

Może być stosowana przy budowie stoisk targowych, przy montażu scenografii, wystaw, na planach filmowych itd. Szczególnie przydatna do przyklejania tabliczek cenowych na sprzęcie AGD i RTV.

Żelki klejowe do insertowania

KROPKI KLEJOWE DWUSTRONNIE KLEJĄCE

Wymiary: fi 6mm, 10mm lub 15mm

Moc kleju: LIGHT, STANDARD, SECURE

Ręczny dyspenser błon klejowych i taśm włóninowych

Taśmy dwustronne i błony klejowe do papieru, folii, tektury

  • Błona klejowa w taśmie
  • Taśmy dwustronne włókninowe i introligatorskie
Błona klejowa dwustronnie przylepna

BŁONA KLEJOWA W TAŚMIE

Szerokości taśm: dowolne od 5mm do 1500mm

Dowolne kształty i formaty: na zamówienie

Dyspenser taśm dwustronnych z przekładką

APLIKATOR BŁON KLEJOWYCH AP25

Do taśm szerokości: od 5 do 25mm

Maksymalna średnica roli: 140mm