dyspensery stołowe taśm i etykiet

Oferujemy różnego rodzaju urzadzenia do aplikacji i cięcia materiałów samoprzylepnych na roli; aplikatory ręczne, stołowe, aplikatory elektroniczne, a także urządzenia do aplikacji etykiet samoprzylepnych, przystosowane do przemysłowych warunków użytkowania. Aplikatory współpracują z szeroką gamą akcesoriów, w ofercie posiadamy także części zamienne.

Dyspensery i aplikatory stołowe do taś i etykiet

Podajniki stołowe służa do owijania i odcinania taśm samoprzylepnych, dwustronnych oraz etykiet samoprzylepnych na roli.

Dyspenser stołowy do taśm jednostronnie klejących

Dyspenser stołowy do taśm APS.TP50 / 75 / 100

Aplikator taśm klejących foliowych w różnych szerokościach. Występuje w opcji na jedną rolką lub na dwie rolki i wiącej. Solidana konstrukcja ze stali malowanej proszkowo. Trwałe ostrze z hartowanej stali.

Dyspenser na dwie taśmy w rolce

Dyspenser stołowy do taśm APS.TP51

Stołowy podajnik taśm jednostronnych, pozwala na aplikwoanie 2 rolek taśmy. Solidana konstrukcja ze stali malowanej proszkowo. Trwałe ostrze z hartowanej stali. Różne szerokości.

Dyspenser taśm dwustronnych z przekładką

Dyspenser taśm 2-str. APS-TD50

Stołowy aplikator to odcinania z rolki taśm. Dyspenser pozwala na odwijanie przekładki i cięcie taśm dwustronnie klejących.

Aplikator etykiet i taśm | Model MMS152 | 305 | 457

Aplikator do odwijania i odcinania etykiet samoprzylepnych, materiałów sztancowanych, taśm i folii na rolce, dostępny w różnych szerokościach do 457mm.

Dyspenser do zaklejania woreczków taśmą

Dyspenser do zaklejania opakowa‚ń APS-12

Aplikator ze stali malowanej proszkowo, służy do oklejania woreczków i opakowa‚ń taśmą klejącą PCV.

Podajniki i dyspensery taśm klejących

Podajniki, dyspensery i aplikatory taśm

Podajniki taśm jednostronnie i dwustronnie klejących w rolce. Zapraszamy do oglądania prezentacji video urządzeń na naszym kanale YouTube: http://www.youtube.com/user/mierzejewskitv

Rodzaje dyspenserów stołowych do taśm:

  • Dyspensery stołowe taśm pakowych
  • Dyspensery stołowe taśm dwustronnych
  • Dyspensery stołowe do etykiet
  • Gilotyna do taśm z przekładką (do 50mm)
  • Podajniki etykiet samoprzylepnych z fotokomórką

Aplikator do nakładania taśmy dwustronnej

Strona główna - przejdźProgram Rzetelna Firma

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne działa na polskim rynku od 2001 r. Zajmujemy się konfekcjonowaniem i przetwarzaniem materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Oferujemy dowolne szerokości taśm samoprzylepnych (co 1 mm), wykonujemy również dowolne kształty na arkuszach